Jak przypomina portal "Pomponik", o Barbarze Kurdej-Szatan w ostatnim czasie mówiło się wiele. Jednak nie na taki rodzaj popularności liczyła aktorka. Musiała się zmierzyć z potężną falą krytyki, jaką wywołał jej bardzo emocjonalny wpis dotyczący sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Kurdej-Szatan postanowiła na jakiś czas znacząco ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła jednak wrócić. Co na to jej fani?

Nie milkną echa emocjonalnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan

Przypomnijmy, na początku listopada Barbara Kurdej-Szatan w bardzo emocjonalny sposób skomentowała filmik, na którym można było zobaczyć jak zostali potraktowani migranci na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka użyła bardzo mocnych słów, których adresatami byli Strażnicy Graniczni. Szybko zaczęła ponosić konsekwencje swojej rekacji.

W sieci i mediach rozpętała się prawdziwa burza. Na aktorkę wylała się nie tylko krytyka ze strony internautów, ale także sprawa trafiła do prokuratury. Jakby tego było mało, Basia Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP, o czym na Twitterze poinformował sam Jacek Kurski. Nie pomogły nawet przeprosiny, jakie aktorka zamieściła w mediach społecznościowych 9 listopada. Potem aktorka zdecydowała się zniknąć z mediów społecznościowych na jakiś czas.

Aktorka wraca do aktywności

Po dłuższej przerwie, na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawił się pierwszy wpis. Aktorka dołączyła do niego zdjecie, na którym widać, że ostatnie wydarzenia mocno na nią wpłynęły. Kurdej-Szatan jest wyjątkowo smutna. Sam opis do fotografii jest znacznie bardziej optymistyczny.

Basia Kurdej-Szatan podziękowała wszystkim, którzy okazali jej wsparcie w tym bardzo trudnym dla niej czasie. "(...)nadzieja we mnie rośnie... na wszelkie dobro" - napisała aktorka. Pod postem zaroiło się od komentarzy, z których zdecydowana większość była wyrazami wsparcia i słowami otuchy.

Co sądzicie o najnowszym wpisie Basi Kurdej-Szatan?

To też może cię zainteresować: Trybunał Konstytucyjny podjął ważną decyzję. Czy Polacy poznają majątki rodzin polityków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia obiegły media. Maryla Rodowicz ma poważne problemy ze zdrowiem. Co dolega piosenkarce

O tym się mówi: Teściowa Kasi Tusk skomentowała drogowy incydent z Donaldem Tuskiem. Jej słowa mogą być sporym zaskoczeniem