Wielu Polaków i internautów z pewnością interesuje się, w jaki sposób bawią się politycy. Sensacją okazały się być zdjęcia wykonane przez paparazzich przy okazji imprezy urodzinowej u redaktora Mazurka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mediaklub.pl (@mediaklub.pl)

Mogliśmy wówczas zobaczyć szczególną komitywę policzków różnych formacji śmiejących się, pijących razem i konwersujących przy jednym stole.

Jak będzie wyglądać 30. jubileusz działalności Radia Maryja?

Teraz Super Express podaje, że jubileusz 30-lecia powstania Radia Maryja jest świetnym powodem do kolejnego spotkania polityków poza parlamentarnymi salami i korytarzami.

Poprzednim razem jednak nie byli to przedstawiciele różnych partii, a jedynie posłowie z Prawa i Sprawiedliwości. Jak podaje tabloid, politycy Prawa i Sprawiedliwości świetnie bawili się u Tadeusza Rydzyka w zeszłym roku na imprezie śpiewając i trzymając się za ręce.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

Niezwykle ciekawym widokiem mogli być przedstawiciele partii rządzącej kołyszący się w rytm religijnej piosenki. Czy rozsławiona na całym świecie pandemia koronawirusa nie przeszkodzi politykom partii rządzącej w imprezowaniu u Tadeusza Rydzyka?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

30 urodziny Radia Maryja mają być według medialnych doniesień nieco skromniejsze pomimo powagi jubileuszu. Czy ogłoszona przez Tadeusza Rydzyka Nowenna do Niepokalanego Serca Maryi jest dobrym sposobem rozpoczęcia świętowania 30. rocznicy działalności Radia Maryja?

O tym się mówi: Prognoza długoterminowa na grudzień 2021. Nie wszędzie będzie zimowa atmosfera

Zerknij tutaj: Internauci pokochali piękną córkę Angeliny Jolie i Brada Pitta. Najnowsze nagrania z udziałem nastolatki zrobiły furorę

Nie przegap: Wielkie zmiany w "M jak miłość". Zniknąć mają Marzenka i Andrzejek, ale powróci inna serialowa para. O kogo chodzi