Jak podaje portal "O2", Agata Kornhauser-Duda chętnie angażuje się w działalność charytatywną. Tym razem postanowiła włączyć się w akcję organizowaną przez Program Pierwszy Polskigo Radia. Przy okazji pochwaliła się skrywanym dotąd talentem. O czym mowa?

Pierwsza dama włącza się w akcję charytatywną

Agata Kornhauser-Duda postanowiła zaangażować się w akcję "Choinki Jedynki 2021", której organizatorm jest Polskie Radio. Pozyskane w trakcie jej trwania środki mają trafić do fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko", a także "Katolickiej Wspólnoty Chleb Życia" - taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie prezydenta.

Jak się dowiadujemy, w Pałacu Prezydenckim pojawiła się prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. Pierwsza dama aktywnie włączyła się w akcję, przekazując na licytację stworzone przez siebie prace. Wykonane zostały metodą decoupage. Na dwóch możemy zobaczyć świąteczne drzewka.

Jedna z prac, wykonana w formacie A4 utrzymana jest w mocnym odcieniu karmazynu, któremu towarzyszy przepiękne złoto. Drugi z obrazków jest mniejszy i przedstawia znacznie bardziej zimową scenerię - widzimy na niej ubraną choinkę, która stoi przed domem. Wszystko w śnieżnej atmosferze. Na obydwu znajdują się życzenia od Agaty Kornhauser-Dudy.

Licytacje przedmiotów przekazanych w ramach akcji "Choinki Jedynki 2021" odbywać będą się w dniach 6-10 grudnia w trakcie audycji "Cztery Pory Roku". Wielki Finał akcji ma się odbyć 11 grudnia. Wówczas odbywać będą się całodzienne licytacje prac stworzonych przez dzieci oraz 12 pracy wykonanych przez podopiecznych fundacji Anny Dymnej. Całą akcję zwieńczy koncert.

Wiedzieliście, że pierwsza dama jest utalentowana artystycznie?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler zgasiła uczestnika „MasterChefa”. Mężczyzna nie wiedział, jak zareagować na krytykę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Córka Małgorzaty Braunek, 34-letnia Orina przeszła trudne chwile. Opowiedziała o tym na mediach społecznościowych

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jak wyglądają relacje w jej rodzinie. Czy starsi synowie są karani za złe uczynki