Jak podaje "Super Express", córka znanej aktorki Orina Krajewska opublikowała na swoim instagramowym profilu osobisty post nawiązujący do jej kłopotów ze zdrowiem.

Na co choruje córka sławnej artystki Małgorzaty Braunek, która zmarła w wieku 67 lat?

Jak podają media, Orina Krajewska zmuszona była poddać się bardzo poważnej operacji, oraz szeregowi innych czynności medycznych. 34-letnia Orina Krajewska poszła w ślady swojej mamy i zajęła się aktorstwem, nie ograniczając się jednak jedynie do tego.

Celebrytka ostatnimi czasy zmagała się z zasilającymi się problemami zdrowotnymi, o których zdecydowała się opowiedzieć za pośrednictwem swojego profilu na mediach społecznościowych.

Opublikowała zatem szczere wyznanie na temat swoich ostatnich zdrowotnych kłopotów - Nigdy wcześniej nie spędziłam nocy w szpitalu jako pacjentka, ani nie miałam poważnej operacji. (...) Teraz już w stronę zdrowia. Po wymianie dysku- miesiąc w kołnierzu, potem rehabilitacja i będę jak nowa💃+ zmiana trybu na slow motion, czyli nauka zwolnienia i akceptacji ograniczeń. Książki, filmy i seriale. Jest co robić🧘‍♀️ - napisała w szczerym wyznaniu.

Artystka dodała także wyrazy wdzięczności za wsparcie wszystkim, którzy je okazali w trudnych dla niej chwilach.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: ZUS ma prawo zawiesić i zmniejszyć emerytury. Kogo to może spotkać i za co

Nie przegap tego: Rodzina pomaga Donaldowi Tuskowi w ciężkich chwilach. Polityk opublikował urocze zdjęcie z „Białą Damą”

Zerknij: Miliony polskich seniorów oburzonych decyzją PiS. Chodzi o ich emerytury i wypłaty prezydentów miast