Jak donoszą media, Robert Lewandowski postanowił zabrać głos w social mediach, gdy ogłoszono wyniki Złotej Piłki. Jego wypowiedź zrobiła ogromne wrażenie na opinii publicznej.

Robert Lewandowski zdobył drugie miejsce w klasyfikcji Złotej Piłki

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Na temat wyników Złotej Piłki spekulowano już od jakiegoś czasu. Według prognoz, pierwsze miejsce miał zająć Lionel Messi, co już siódmy raz w jego karierze się spełniło. Na drugim miejscu w plebiscycie znalazł się kapitan naszej reprezentacji Robert Lewandowski. Jak podają media, 33 punkty dzieliły obu Panów w tej klasyfikacji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mayuresh Padval (@bn_mayur05)

Gdy uroczysta Gala dobiegło końca, Robert Lewandowski wypowiedział się w mediach społecznościowych. Nasz mistrz w strzelaniu celnych bramek Robert Lewandowski serdecznie pogratulował Messiemu zwycięstwa w plebiscycie i zdobycia Złotej Piłki. Lewy podziękował również dziennikarzom, którzy oddali głos na niego wierząc w istotę jego osiągnięć w 2021 roku.

Następnie Polak złożył podziękowania swojej rodzinie. Podziękował mamie i żonie Annie, którą nazwał miłością jego życia i najlepszą przyjaciółką. Wspomniał także o swojej siostrze Milenie, przyjaciołach i menedżerom za okazane wsparcie - I najważniejsze, wielkie podziękowania dla mojej rodziny 🙏 dziękuję Mamo, dziękuję Anno - jesteś miłością mojego życia i moją najlepszą przyjaciółką, dziękuję mojej siostrze Milenie oraz moim przyjaciołom i kadrze zarządzającej za ciągłe wsparcie, fundament moich osiągnięć. Dziękuję Wam.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Możliwa podwójna emerytura, jednak nie dla wszystkich. Kto będzie mógł otrzymać dodatkowe pieniądze

Zerknij: Odeszła legenda polskiej muzyki. Artystę pożegnała między innymi Krystyna Janda