Od czasu do czasu możemy przeczytać ciekawe newsy na temat Agnieszki Woźniak-Starak, 43-letniej wdowie po Piotrze Woźniaku-Staraku – znanym producencie filmowym. Paparazzi nie odstępują celebrytki na krok uwieczniając co pewien czas ciekawostki na jej temat.

Agnieszka Woźniak-Starak znowu na randce?

Jak donosi "Super Express", Agnieszka Woźniak-Starak kolejny raz została sfotografowana w towarzystwie prawdziwego przystojniaka. Wymieniała z Remigiuszem szerokie uśmiechy i wymowne spojrzenia prosto w oczy.

Dziennikarka jest wdową od ponad dwóch lat. Będąc w żałobie zaraz po utracie męża mogła liczyć na wsparcie bliskich, przyjaciół i współpracowników. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć na mediach społecznościowych, jak bardzo pomagała jej w trudnych chwilach obecność piesków, którymi zajmowała się wspólnie z mężem Piotrem.

Po pewnym czasie celebrytka wróciła do pracy w TVN. Dzisiaj możemy przypuszczać, że Agnieszka Woźniak-Starak znalazła już w sobie gotowość na nowy związek. Remigiusz także pracujący w stacji TVN i Agnieszka byli już widywani kilkukrotnie razem.

Ostatnim razem, gdy fotoreporterzy sfotografowali parę z ukrycia, spotkanie Agnieszki i Remigiusza miało miejsce w znanej knajpce w centrum stolicy. Jak donosi "Super Express", dziennikarka czekała na swojego ukochanego 30 minut. Gdy Remigiusz dołączył do Agnieszki, para zjadła wspólne śniadanie, a w jej oczach paparazzi dostrzegli charakterystyczny dla szczęśliwej kobiety błysk w oku i piękny, szeroki uśmiech. Możemy być zatem pewni, że fotoreporterzy jeszcze nieraz przyłapią ich razem na randce.

O tym się mówi: Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie gali "Złotej Piłki". Te słowa wzruszają do łez

Zerknij: Pacjentka porodówki rozpętała w sieci burzę. Napisała, jak potraktowali ją lekarze. Taka sytuacja nie mieści się w głowie