"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program cieszący się coraz większą popularnością i oglądalnością. Jego trzecia edycja już dawno dobiegła końca, jednak fani bohaterów wciąż o nich pamiętają, gdyż zawsze wyłonić się musiał jakiś faworyt, któremu się kibicowało.

Między innymi dzięki mediom społecznościowym widzowie są w stanie sprawdzić, jak potoczyły się dalsze losy ich ulubieńców. Aktualnie fani programu "Slub od pierwszego wejrzenia" z wypiekami na twarzy śledzą losy uczestników szóstego już sezonu. Jednak losy uczestników minionych edycji wciąż interesują wielu Polaków.

Co słychać u uczestników trzeciego sezonu?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rafał (@rafal_www)

W trzeciej edycji programu "Slub od pierwszego wejrzenia" wzięli udział Agata i Maciej, którzy zdawali się bardzo starać o trwałość ich związku. Niestety los chciał inaczej i doszło między nimi do rozwodu, co mocno zawiodło Macieja. Jak donosi "Plotek", Agata zdołała ułożyć sobie życie z nowym partnerem, a w wakacje poinformowała fanów o swoich zaręczynach.

Maciej natomiast wciąż oddaje się pracy w zawodzie ratownika wodnego. Uczestnicy tej samej edycji Anita i Adrian według ekspertów TVN byli idealnie dobraną parą. W ich przypadku prognozy się sprawdziły, a małżeństwo Anity i Adriana trwa do dzisiaj pomimo faktu, że kamery już dawno zniknęły ich otoczenia. Małżonkowie doczekali się potomstwa.

Podobny los, co Agatę i Macieja spotkał Martynę i Przemka. Widzowie mogli w ich przypadku zauważyć, że Przemek od samego początku nie podobał się Martynie, co znacznie działało na jego niekorzyść. Ponadto w wieku 30 lat Przemek wciąż mieszkał w akademiku i nie ukrywał, że lubi niezależność. Dzisiaj byli małżonkowie nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Trwa klęska żywiołowa. To już dwa miesiące trzęsień ziemi i ogromnych strat

Zerknij: Dorota Rabczewska usłyszała jeden zarzut, a Emil aż 40. Gwiazda opublikowała oświadczenie

Nie przegap tego: Książę Karol zwołał do siebie prawników w ważnej sprawie. Chodzi o jednego z wnuków