W mediach pojawiło się kolejne ogłoszenie na temat pilnych poszukiwań zaginionej nastolatki. Przed dwoma tygodniami 15-letnia Monika Pietras opuściła teren Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego mieszczącego się w miejscowości Blachownia niedaleko Częstochowy.

Policja apeluje o wsparcie w poszukiwaniach zaginionej Moniki Pietras

Runkcjonariusze policji pilnie apelują o pomoc w poszukiwaniach zaginionej nastolatki. Według informacji przekazanych przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, 15-letnia Monika Pietras zniknęła z terenu Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej 16 listopada.

Podopieczna do teraz nie wróciła, nie nawiązała także żadnego kontaktu z rodziną. Z informacji policyjnych wynika także, że widziana ostatni raz w placówce 16 listopada nastolatka prawdopodobnie przebywa w towarzystwie 23-letniego, nieznanego mężczyzny.

Funkcjonariusze policji opublikowali zdjęcia z wizerunkiem poszukiwanej Moniki Pietras apelując jednocześnie o pomoc każdą osobę, która może znać aktualne miejsce pobytu dziewczynki lub posiada informacje na temat jej dalszych losów po zaginięciu.

Dziewczynka ma około 155 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy i włosy do ramion w kolorze jasnego brązu. W czasie zaginięcia Monika ubrana była w czarną kurtkę, czarne, sportowe buty i czarne legginsy.

Kontakt należy nawiązać z Komisariatem Policji w Blachowni pod numerem telefonu 47 85 806 10, albo z możliwie najbliższym posterunkiem policji pod numerami 997 lub 112.

O tym się mówi: Carrie, Miranda i Charlotte wracają na ekrany. Wiadomo, co je czeka. Jest nowy zwiastun oraz data premiery

Zerknij: Ivan Komarenko nie przebiera w słowach. "Obyśmy nie oglądali za pięć lat Małysza". O co chodzi

Nie przegap tego: Andrzej Piaseczny postanowił skomentować słowa Barbary Kurdej-Szatan. Jego ocena dla wielu osób będzie sporym zaskoczeniem