Jak przypomina portal "Super Express", Adam Małysz od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Jego sportowe sukcesy i skromność zaskarbiły mu sympatię milionów rodaków, która pomimo upływu czasu nie słabnie. Nic więc dziwnego, że "Orzeł z Wisły" nadal może liczyć na sporo kontraktów. Niestety nie wszystkim działalność Małysza się podoba. Ivan Komarenko zaatakował byłego skoczka. Co było tego powodem?

Adam Małysz wciąż ma wielu fanów

Kariera Adama Małysza zakończyła się dekadę temu, ale skoczek nadal cieszy się wśród fanów ogromną popularnością. Obecnie pełni funkcję dyrektora-koordynatora do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Widzowie regularnie mają okazję go oglądać jako eksperta w trakcie zawodów Pucharu Świata.

Ogromna popularność Adama Małysza przekłada się także na liczne kontrakty reklamowe i fakt, że wybierany jest na twarz różnych kampanii. W ostatnim czasie zdecydował się firmować swoim nazwiskiem akcję zachęcania do szczepień przeciw Covid-19. Nie wszystkim ten rodzaj aktywności byłego skoczka przypadł do gustu.

Adam Małysz/Youtube @TVP Sport
Adam Małysz/Youtube @TVP Sport
Adam Małysz/Youtube @TVP Sport

Nie brakuje w Polsce i na świecie osób, które podważają sens szczepień i bezpieczeństwo szczepionek. Jednym z bardziej znanych przeciwników szczepień przeciw Covid-19 w naszym kraju jest Ivan Komarenko. Piosenkarz nie ukrywa swojego sceptycznego stosunku wobec pandemii. Tym razem postanowił uderzyć w Adama Małysza.

"Obyśmy nie oglądali za pięć lat Małysza narzekającego, że rząd obiecywał bezpieczne szczepionki" - napisał na Instagramie Komarenko.

Warto pamiętać, że to nie pierwszy raz, kiedy Adamowi Małyszowi przyszło się zmierzyć z krytyką ze strony przeciwników szczepień i zwolenników tezy o braku pandemii. W zeszłym roku "Orzeł z Wisły" przeszedł zakażenie koronawirusem. Wówczas zarzucano mu, że dał się przekupić koncernom farmaceutycznym i kłamie o swojej chorobie.

Co sądzicie o ataku ze strony Ivana Komarenki wobec Adama Małysza?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Klient baru poprosił o rachunek, ale nie chciał zapłacić tej kwoty. Jego zachowanie zapadnie w pamięci wszystkich pracowników

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Ślub od pierwszego wejrzenia" coraz popularniejszy. Komu z 3 edycji udało się wytrwać w małżeństwie

O tym się mówi: GIS podjął decyzję o wycofaniu popularnego produktu. Rutynowe badania wykazały niebezpieczną bakterię