Jak podaje portal "Radio Zet", są znaki zodiaku, które z łatwością są w stanie zdobyć zaufanie i miłość kobiety, słodkimi słówkami i pięknymi obietnicami. Problem w tym, że nie zamierzają tych obietnic wypełniać. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku bez skrupułów wykorzystują zakochane w nich kobiety i odchodzą bez słowa Zaufanie im, może się okazać bolesne. O jakich znakach zodiaku mowa?

Tym znakom zodiaku trudno zaufać

Niewiele jest kobiet, które nie marzą o związku z mężczyzną, który dotrzymuje złożonych obietnic i są stali w uczuciach. Niestety zdarza się nam natknąć na facetów, których obietnice są tylko słowami rzucanymi na wiatr. Astrolodzy przekonują, że mężczyźni urodzeni pod tymi znakami zodiaku raczej nie są godni zaufania.

O jakich znakach zodiaku mowa?

Bliźnięta

Jeśli szukać wśród znaków zodiaku tego, który nie ma problemu z zawracaniem kobietom w głowach, to właśnie Bliźnięta. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem to istni mistrzowie we flirtowaniu. Wyjątkowo łatwo przychodzi im mówienie tego, co chciałaby usłyszeć ich partnerka - są w tym prawdziwymi mistrzami.

Wyznawanie uczuć przychodzi mu z niesamowitą łatwością. Może mówić, że kocha, nawet wtedy, gdy tego nie czuje. Nie zwraca uwagi na konsekwencj, które będzie ponosić on sam i jego wybranka. Dla niego miłość nie jest stałą. Jest ulotna i nie powinno się do niej przywiązywać.

Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel
Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel
Pretensje, mężczyzna/YouTube @Robert Marchel

Rak

Raki zwykle postrzegane są jako troskliwi i bardzo kochający partnerzy. Jednocześni mają tę nieznośną cechę, że są przewrażliwione na swoim własnym punkcie. To z kolei sprawia, że często zamykają się w sobie, bywają złośliwe i niezwykle kapryśnie.

Raczej nie może być dla nikogo zaskoczeniem fakt, że w przypływie kaprysu Raki zdecydują się zakończyć swój związek. Nie będą im z tego powodu doskwierały wyrzuty sumienia, wprost przeciwnie, uzna swoje zachowanie za uprawiedliwione okolicznościami i zachowaniem partnera.

Baran

Mężczyźni będący zodiakalnymi Baranami są bardzo porywczy i nieprzewidywalni. Trudno powiedzieć, co zrobią za kilka minut, nie mowiąc o dłuższej perspektywie czasowej. Bywa kochliwy. Jednego dnia może przysięgać dozgonną miłość jednej kobiecie, by po chwili wyznać to samo innej.

Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona
Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona
Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka skomentowała słowa premiera Mateusza Morawieckiego. Jej słowa raczej nie będą zaskoczeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejna nastolatka zniknęła bez śladu. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 15-letniej Moniki

O tym się mówi: To bardzo złe wieści dla seniorów. Przez pewien szczegół emeryci stracą wiele pieniądze