Bardzo niepokojące doniesienia na temat piosenkarki Beaty Kozidrak obiegły media. Ostatnie wydarzenia, w których centrum znalazła się piosenkarka pierwszego dnia szkoły na długo pozostały zarówno w nagłówkach wielu portali internetowych, jak i w mediach społecznościowych w formie memów i bardzo negatywnych komentarzy.

Mimo przeprosin, jakie Beata Kozidrak opublikowała na swoim instagramowym profilu, wzburzeni ludzie nie przestawali krytykować jej postępowania w bardzo ostrych słowach. Przypomnijmy, że jedna z najbardziej znanych i popularnych w Polsce piosenkarek Beata Kozidrak 1 września została zatrzymana przez patrol policji z powodu dziwnego zachowania na drodze w trakcie jazdy samochodem.

Gdzie się podziała Beata Kozidrak?

Jak zgłosili świadkowie, artystka jadąc ulicami Warszawy praktycznie odbijała się po całej szerokości drogi od krawężnika do krawężnika. Po zatrzymaniu kobiety okazało się, że jest ona pod wpływem alkoholu. Ogromna fala krytycznych komentarzy, która spadła na piosenkarkę została nieco zrównoważona słowami zrozumienia, wybaczenia i otuchy pisanymi przez wielu celebrytów pod adresem koleżanki z branży.

Okazuje się jednak, że Beata Kozidrak przestała już być widoczna w przestrzeni publicznej. To mocno zainteresowało zarówno media, jak i internautów, wśród których piosenkarka wciąż ma wielu fanów i sympatyków. Facebookowy profil Beaty Kozidrak niemalże od miesiąca jest nietknięty przez piosenkarkę.

Na szczęście absencja Beaty Kozidrak na mediach społecznościowych nie oznacza złych wieści, gdyż jak donosi "Lelum", Beata Kozidrak aktywnie działa koncertując. Pojawiła się między innymi na scenie razem z Justyną Steczkowską z okazji 25-lecia jej działalności artystycznej.

O tym się mówi: Rządowy alert bezpieczeństwa dostało wielu Polaków. Ma być bardzo niebezpiecznie w dużej części kraju

Zerknij: To bardzo złe wieści dla seniorów. Przez pewien szczegół emeryci stracą wiele pieniądze