Przyszła mama Joanna Opozda-Królikowska wyjawiła, jakie ma samopoczucie związane z ciążą. Małżonkowie już niedługo przywitać mają na świecie swojego pierwszego potomka. Nie da się ukryć, okres ciąży jest dla kobiety czasem szczególnym zarówno pod względem zmian zachodzących w organizmie, jak i dokonywanych planów związanych z przyjściem na świat dzidziusia.

Jak się czuje Joanna Opozda-Królikowska w czasie ciąży?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Małżeństwo aktorów Joanna i Antoni biorąc ślub jakiś czas temu wywołali sporą sensację pomimo faktu, że zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zachować w tajemnicy datę i miejsce zaplanowanej uroczystości.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Niestety ich misterny plan się nie powiódł, gdyż w dniu ślubu pod kościołem na młodą parę czekał już tłum paparazzich. Od tego czasu Joanna Opozda-Królikowska dosyć ostrożnie podchodzi do kontaktów z mediami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Celebrytka jednak nie zrezygnowała z komunikacji z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele medialnych osób na swoich InstaStories praktykuje trend związany z odpowiadaniem na pytania internautów.

Publikując na InstaStories zachętę do zadania pytania, dają fanom możliwość dowiedzenia się o nich czegoś więcej. Joanna Opozda-Królikowska także postanowiła dać swoim fanom taką możliwość. Wśród wielu ciekawych pytań zatroskanych internautów, pojawiło się to o samopoczucie celebrytki.

źródło: Instagram/Joanna Opozda

Jej szczera odpowiedź nie umknęła uwadze mediów - Nie będę ściemniać, że czuję się dobrze. Mam problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę - odpowiedziała szczerze aktorka.

Nam pozostaje życzyć aktorce zdrowia i wytrwałości!

O tym się mówi: Boże Narodzenie już niedługo. Ile Polacy wydadzą w tym roku na prezenty

Zerknij: Domowe budżety wielu Polaków znów ucierpią. Rachunki pójdą mocna do góry. Będą wyższe o ponad 500 procent