Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski przez wiele lat byli małżeństwem, nierozłącznym zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jeśli wierzyć doniesieniom jednego z tygodników, para zdecydowała się zakończyć małżeństwo. Co skłoniło ich do podjęcia decyzji o rozwodzie?

Zgodne małżeństwo

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski od wielu lat uchodzili za bardzo zgodne małżeństwo. Doczekali się dwójki dzieci (córki Marii i syna Radzimira). Łączył ich nie tylko wspólny dom, ale także działalność zawodowa. Anna Jurksztowicz miała być nie tylko inspiracją dla swojego męża, ale także jego menadżerką i wydawcą jego płyt. Mógł na nią liczyć zawsze.

Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych
Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych
Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych

Z doniesień "Na Żywo" wynika, że małżeństwo Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego za niedługo przejdzie do historii. Na początku listopada tego roku Dębski miał zostać przyłapany pod swoim słupskim apartamentem z blondynką, która ma być jego menadżerką. Ponoć w środowisku o romansie Dębskiego wiedzą wszyscy.

Anna Jurksztowicz miała w związku ze zdradą męża podjąć jedyną możliwą decyzją i postanowiła wnieść pozew o rozwód. Z doniesień medialnych wynika, że nie jest to pierwsza zdrada, jakiej miał się dopuścić artysta. Przed dekadą Krzesimir Dębski miał doczekać się narodzin dziecka ze związku z kontrabasistką. Żona wybaczyła mu ten skok w bok. Nie chciała przekreślić wspólnie spędzonych lat.

Dębski jednak miał się nie zmienić. W dalszym ciągu utrzymywał relacje z matką swojego nieślubnego dziecka. Potem miał się wdać w romans z Agnieszką. " Była tolerancyjną żoną, rozumiała, że artysta musi mieć odrobinę wolności, swój własny świat, do którego się nie wtrącała. Teraz płaci za to wysoką cenę" - zdradziła przyjaciółka artystki.

Anna Jurksztowicz/YouTube @PrzeAmbitni
Anna Jurksztowicz/YouTube @PrzeAmbitni
Anna Jurksztowicz/YouTube @PrzeAmbitni

Zaskoczyła was ta wiadomość?

To też może cię zainteresować: Czarne chmury zebrały się nad dziennikarzami TVP. Widzowie skarżą się na Michała Rachonia i Miłosza Kłeczka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcia prezydenta Andrzeja Dudy wywołało w sieci burzę. Nikt nie spodziewał się tak wielu negatywnych opinii. O co chodzi

O tym się mówi: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Joanny Opozdy. Co się dzieje z żoną Antka Królikowskiego