Media społecznościowe mają to do siebie, że dają możliwość internautom zbliżenia się do celebrytów i podzielenia się z nimi w komentarzach swoimi opiniami.

W związku z powyższym, fani swoim idolom mogą napisać serię komplementów i pochwał, a hejterzy często dają upust swoim frustracjom krytykując w niewybrednych słowach osoby funkcjonujące w show-biznesie.

Czy Edzia przesadziła z medycyną estetyczną, czy z przerabianiem zdjęć?

Są też tacy komentujący, którzy nie mają w zamiarze dokuczyć celebrytom, a jedynie służyć dobrą radą. Takie właśnie komentarze zawierające porady związane z wyglądem czyta pod swoim instagramowymi postami Edyta Nowak Nawara, znana szerszej publiczności jako przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, Edzia z programu "Królowe życia".

Nie ulega wątpliwości, że zarówno Dagmara Kaźmierska, jak i Edzia w widoczny sposób ingerują swoją urodę korzystając z różnych zabiegów upiększających oferowanych przez medycynę estetyczną.

Ich efekty są spektakularne i od razu rzucają się w oczy. Pod zdjęciami Edyty Nowak Nawary pojawiają się ostatnio komentarze internautów twierdzących, że celebrytka przesadziła z zabiegami upiększającymi. Chodzi głównie o tak zwane wypełniacze powodujące zwiększenie zarysu ust - Uwielbiam Edzie ale raczej uwielbiam jak była naturalną kobietą. Niestety po wyjściu za mąż niestety z naturalnosci jest sztuczności. Przepraszam, za szczerość.

Inni komentujący twierdzą natomiast, że zdjęcia Edzi są za bardzo przerobione - Poprawione foto z całym szacunkiem ale wygląda Pani całkiem inaczej po co się oszukiwać 🙃pozdrawiam.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Joanny Opozdy. Co się dzieje z żoną Antka Królikowskiego

Zerknij: Będą kolejne zmiany w sklepach. Dziś weszły w życie nowe obostrzenia. Czy czekają nas kolejki