Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie zaczynają się coraz poważniejsze przygotowania do tego okresu. Zarówno markety, jak i inne branże i struktorzy społeczne zaczynają powoli wchodzić w atmosferę świątecznych ozdób, migoczących lampeczek, zimowych piosenek i kolęd.

Producenci programów telewizyjnych także poczynili pierwsze kroki, aby w okresie bożonarodzeniowym świąteczne ramówki telewizyjne zawierały klimat i akcenty świąteczne. Na instagramowym profilu programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" pojawił się post z bardzo ciekawym filmikiem.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak przygotowują widzom TVN prawdziwą niespodziankę

Jak donosi "Super Express", prowadzące program śniadaniowy Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zaśpiewały razem kolędę. Za instagramowym profilu śniadaniówki pojawił się filmik z kulis powstawania nagrania kolędy wykonanej przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.

Jak można zobaczyć na filmiku, obie panie stanowczo deklarowały brak umiejętności wokalnych - Bardzo się nie przygotowywałam do tego występu, bo nie umiem śpiewać, nie potrafię się przygotować do śpiewającego występu. (...) Mówię wszystkim od dwóch tygodni, że ja nie śpiewam, a wszyscy mówią, że spokojnie, realizator będzie na to przygotowany - stwierdziła roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak.

Chodź w studiu nagrań panowała przyjemna i radosna atmosfera, w zachowaniu dziennikarek można było dostrzec niepewność i pewnego rodzaju nieśmiałość związaną z wykonywanym przez nie zadaniem. Były to jednak jedynie pierwsze przygotowania do powstania nagrania, a na efekt końcowy przypuszczalnie będziemy musieli poczekać do okresu świątecznego.

O tym się mówi: Edzia z "Królowych życia" budzi mieszane uczucia. Wielu mocno krytykuje celebrytkę. O co poszło

Zerknij: Kolejna nastolatka zniknęła bez śladu. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 15-letniej Moniki