Nie ulega wątpliwości, że wielu celebrytów dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych zdobywa coraz większą popularność i rozgłos. Szczególnie jest to pomocne w przypadku byłych uczestników różnych programów, jak "Ślub od pierwszego wejrzenia", "Sanatorium miłości", czy "Rolnik szuka żony".

Jedni z bohaterów tego ostatniego show zdobyli ogromną popularność i sympatię internautów, gdyż stanowią jedną z niewielu par, które powstały dzięki uczestnictwu w programie i przetrwały doczekując się wspólnego potomstwa, pielęgnując związek małżeński i snując wspólne plany na przyszłość.

Fani obsypali Anię komplementami, a na Grzegorza spadła krytyka

Mowa jest o Ani i Grzegorzu Bardowskich, którzy doczekali się dwójki dzieci i budowy domu. To właśnie dzięki aktywnej działalności Ani Bardowskiej na mediach społecznościowych, oboje wciąż cieszą się ogromną sympatią internautów i widzów programu "Rolnik szuka żony".

Na instagramowym profilu Ani Bardowskiej pojawia się mnóstwo zdjęć i aktualizacji związanych z ich życiem zawodowym i prywatnym. Jedna z niedawnych publikacji wzbudziła szczególne zainteresowanie internautów, gdyż na wrzuconym przez Anię zdjęciu widać ją wraz z Grzegorzem wybierających się właśnie na imprezę andrzejkową.

Jednak nie destynacja zainteresowała fanów małżeństwa, a ich wygląd i stylizacje, na które postawili tego wieczoru.

O ile Ania zgarnęła mnóstwo pochwał i komplementów ze względu na czerń i koronki, o tyle Grzegorz musiał połknąć przysłowiową żabę w postaci krytyki - Grzesiek na tym zdjęciu wygląda, jakby miał się dopiero iść przyszykować. Gdzie koszula przy tak piękniej kobiecie?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak postanowiły zaskoczyć Polaków. W sieci pojawiła się zapowiedź. Jak im poszło

Zerknij: Wyszły na jaw szczegóły spotkania klubu Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomo, co mówił Jarosław Kaczyński