Na facebookowej stronie Państwowej Straży Pożarnej z Czernikowa pojawił się dziś rano bardzo smutny komunikat. Doszło bowiem w powiecie toruńskim do tragicznego wypdku drogowego, w którym były niestety dwie ofiary śmiertelne.

Prezydent Andrzej Duda publikuje wzruszające słowa

Według informacji płynących z Państwowej Straży Pożarnej, samochód OSP Czernikowo jadąc na wezwanie do pożaru zderzył się z samochodem ciężarowym. Pięć osób jadących w samochodzie strażackim odniosło obrażenia, w tym dwie niestety poniosły śmierć.

Wójt gminy Czernikowo Tomasz Krasicki przyznał, że mieszkańcy nie potrafią otrząsnąć się z tej tragedii. Zapowiedział zorganizowanie gminnej żałoby i odwołanie wszelkich imprez. W wypadku straciło życie dwoje ochotników straży pożarnej, kobieta i mężczyzna.

Prezydent Andrzej Duda dołączył do kondolencji złożonych rodzinom ofiar przez Komendanta Głównego PSP Andrzeja Bartkowiaka we wzruszającym wpisie na Facebooku - Pęka serce, kiedy giną Ci, którzy swoją pracą i służbą nieśli pomoc i poświęcali się dla innych. Składam najszczersze kondolencje Rodzinom i Bliskim Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Czernikowo, którzy dziś rano, pełniąc służbę, zginęli w tragicznym wypadku drogowym. RIP.

Redakcja składa najbliższym ofiar najszczersze kondolencje, a rannym druhom szybkiego powrotu do zdrowia.

O tym się mówi: Lekarka popełniła fatalny w skutkach błąd. Pacjentowi omyłkowo usunięto zdrową kończynę

Zerknij też tutaj: Zaskakujące doniesienia jednego z tygodników. Małżeństwo Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego wisi na włosku

Nie przegap: Pojawiły się nowe informacje o odejściu Jarosława Kaczyńskiego z rządu. Szczegóły zdradził Marek Suski