Niepokojące wieści obiegły media na temat pary uczestników programu "Rolnik szuka żony", Elżbiety i Marka. Wiele wskazuje na to, że uczestnicy ósmego sezonu programu jednak nie będą chcieli kontynuować swojej bliższej relacji.

Co z Elą i Markiem?

Już niebawem ósmy sezon programu emitowanego na antenie Telewizji Polskiej, kultowy już "Rolnik szuka żony", dobiega niechybnie końca. Kończący się sezon dostarczył widzom wielu emocjonujących chwil, dla których zasiadali przed telewizorami z wypiekami na twarzy.

Odcinek, w którym uczestnicy podejmowali decyzje o kontynuacji nawiązanych wcześniej relacji upewnił wielu fanów programu w ich typowaniach. Niepokojącym jednak okazał się zwiastun odcinka finałowego programu "Rolnik szuka żony", w którym można było podejrzeć panującą atmosferę i emocje między uczestnikami.

4 grudnia, już w niedzielę dojdzie do emisji finałowego odcinka ósmego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Prowadząca program Marta Manowska spotkać się ma z uczestnikami programu w celu podsumowania wszystkich wydarzeń i ujawnienia historii losów uczestników sezonu.

Jest to idealna sposobność do wyjaśnienia pewnych spraw, ewentualnych przeprosin i oczyszczenia atmosfery. Według tego, co można było zobaczyć w zwiastunie opublikowanym w środę, relacja Elżbiety i Marka mogła niestety ulec znacznemu ochłodzeniu. Widzowie dostrzegli między nimi wymianę chłodnych spojrzeń i wyraźne oddalenie się.

O tym się mówi: Andrzej Duda pogrążony w żałobie. Prezydent składa kondolencje. Bardzo smutne wieści

Zerknij tutaj: Zaskakujące doniesienia jednego z tygodników. Małżeństwo Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego wisi na włosku