Strata rodzica zawsze jest ogromnym przeżyciem i traumą, niezależnie od tego, w jakim wieku jesteśmy. Jest to szczególnie bolesne, gdy jesteśmy bardzo związani z rodzicem, którego nagle zaczyna nam w życiu brakować.

Marek pożegnał mamę. Czy jej stan zdrowia wpłynął na zachowanie uczestnika widziane w zwiastunie finału?

Jak podaje "Pomponik", bardzo smutne wieści płyną od jednego z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Chodzi o Marka, który podczas trwania ósmej edycji wszedł bliższą relację z Elżbietą, nazwaną przez fanów "królową truskawek".

Jak pamiętamy, w ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta zaskoczyła Marka bardzo śmiaą propozycją. Okazuje się, że Marek otrzymał od Elżbiety propozycję przeprowadzenia się do niej, aby uniknąć bardzo dalekich dojazdów.

Niestety, okazuje się że pewne bardzo smutne wydarzenie stanęło na przeszkodzie ewentualnej przeprowadzce Marka do Elżbiety. Jak poinformował na swoim profilu na Facebooku, stracił swoją ukochaną mamę - Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarłą moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju mamuś.

Wciąż nie mamy 100% pewności, czy Elżbieta i Marek wciąż się spotykają, czy ich relacja niestety rozeszła się po kościach. Możemy jednak przypuszczać, że ochłodzenie w zachowaniu Marka w stosunku do Elżbiety mogło być związane ze stanem zdrowia jego mamy, którą właśnie mężczyzna stracił.

O tym się mówi: Zapadła decyzja w sprawie "Pro-prawo do życia". Sejm już o wszystkim zdecydował. Czy to spodoba się Polakom

Zerknij: Zwiastun finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 8" zaniepokoił widzów. Co z Elą i Markiem