Coraz wyraźniej widać dookoła, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Polacy coraz intensywniej kierują swoje codzienne czynności ku przygotowaniom do okresu świątecznego. Niezależnie od tego, czy jest to nauczyciel, pracownik marketu, czy artysta – każdy, kto pragnie pielęgnować tradycję zaczyna już myśleć o świątecznych klimatach.

W domu Dominiki Gwint powoli rozgaszcza się świąteczny klimat

Ąktorka Dominika Gwint także rozpoczęła już przygotowania bożonarodzeniowe. Dominika Gwint urodziła się w 1988 roku. Jest osobą wielozadaniową, ponieważ według medialnych informacji, studiowała ona zarówno aktorstwo, jak i filmoznawstwo, dziennikarstwo i psychologię społeczną.

Szerszej publiczności Dominika Gwint dała się poznać w bardzo ważnej, ale pokazującej trudny temat produkcji z 2009 roku pod tytułem "Galerianki". Dramat ten przedstawia losy nastolatek świadczących "usługi" w zamian za dobra materialne.

Po tej roli kariera Dominiki Gwint wystrzeliła niczym pocisk. Dzięki istnieniu mediów społecznościowych możemy zajrzeć do domowych pieleszy Dominiki Gwint i jej ukochanego Wojtka, którzy jak widać na zdjęciach rozpoczęli przyjemne przygotowania do okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Nie pozostawiają żadnych wątpliwości mikołajowa czapka na głowie Dominiki, ani adwentowy kalendarz, na który aktorka wskazuje palcem. Jak napisała na mediach społecznościowych, pora na drugie okienko w kalendarzu adwentowym. Artystka zachęciła swoich fanów do wspólnego odliczania - Kalendarz adwentowy poszedł w ruch ! Jak co roku! Dziś drugie okienko ! Kto odlicza ze mną? Całuję! Miłego dnia 😘🎅❤ #corazblizejswieta ⛄❄🎄

O tym się mówi: Smutne wieści płyną od Marka z "Rolnik szuka żony 8". Mężczyzna stracił bardzo bliską osobę

Zerknij: Zapadła decyzja w sprawie "Pro-prawo do życia". Sejm już o wszystkim zdecydował. Czy to spodoba się Polakom