Jak pamiętamy, znany i lubiany polski aktor Krzysztof Kowalewski odszedł w lutym bieżącego roku. Ta smutna wiadomość wstrząsnęła zarówno bliskimi aktora, jak i jego przyjaciółmi i fanami.

Odszedł 6 lutego 2021 roku w wieku 83 lat...

Krzysztof Kowalewski wcielił się w mnóstwo kultowych postaci, dzięki którym stał się bardzo popularnym aktorem. Ostatnimi czasy coraz głośniej się robi o poważnym zamiarze syna aktora Wiktora, który rozważa napisanie książki na temat swojego taty.

Według medialnych doniesień Krzysztof Kowalewski nie utrzymywał zbyt bliskiej relacji z synem Wiktorem. Jak możemy przeczytać w jednym z wywiadów udzielonym przez Wiktora Kowalewskiego, mężczyzna pragnie skorzystać z faktu, że jego żyjąca jeszcze mama wciąż powraca wspomnieniami do czasów, w których przebywała w Polsce.

Syn Krzysztofa Kowalewskiego ma jednak świadomość, że powinien się spieszyć, gdyż ze zdrowiem jego mamy jest już coraz gorzej. Jak się okazuje, Wiktor mieszka z mamą w Kalifornii, spędza z nią jak najwięcej czasu, gdyż wymaga ona sporej ilości pomocy i opieki. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że informacje mające pojawić się w książce będą dla sporej części społeczeństwa szokujące.

Jedną z tajemnic Krzysztofa Kowalewskiego i jego syna Wiktora jest to, że mieszkali osobno. Jak przyznał Wiktor Kowalewski, wychowywał się u obcych sobie ludzi, ponieważ jego rodzice nie potrafili znaleźć czasu dla syna wciąż dbając jedynie o swoje kariery.

Okazuje się, że Wiktor Kowalewski nigdy nie miał szansy mieszkać z własnym ojcem, o czym opowiedziała osoba znająca rodzinę Kowalewskich osobiście. Ciekawostką może być fakt, że w powstawanie książki o Krzysztofie Kowalewskim intensywnie angażuje się jego wnuczka, Sacha Kowalewski – córka Wiktora.

Miała ona szansę zbudowania znacznie bliższych relacji ze swoim dziadkiem, co mogło wpłynąć na jej decyzję pójścia w jego ślady i rozpoczęcia studiów aktorskich. Wiktor Kowalewski postanowił jednak nieco odczekać, zanim książka ujrzy światło dzienne, ponieważ emocje po śmierci aktora są w jego najbliższych jeszcze żywe i silne.

O tym się mówi: Jeśli każdej nocy budzisz się o tej samej porze, może to oznaczać coś poważnego. Co organizm chce Ci przekazać

Zerknij: Specjaliści nie mają wątpliwości. Może nas czekać nawet 4 tysiące godzin bez prądu w ciągu roku