Aktor Eddie Mekka, który grał Carmine „The Big Ragoo”, Ragusa w "Laverne & Shirley", zmarł w wieku 69 lat. Odszedł w niewyjaśnionych okolicznościach w swoim domu w Kalifornii. Nie podano przyczyny śmierci, ale oficjalna strona aktora na Facebooku mówi, że „odszedł w pokoju”.

Odszedł gwiazdor serialu "Statek miłości"

Wykonawca sceniczny, który otrzymał nominację do nagrody Tony w 1975 roku, Eddie Mekka jest najbardziej znany z roli byłego chłopaka Shirley, Carmine'a Ragusy, znanego również jako „The Big Ragoo”, w przebojowym sitcomie ABC Laverne & Shirley, pojawiającym się w 150 odcinkach od 1976 do 1983 roku.

ffff
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DailyBlastLive (@dailyblastlive)

Carmine był bokserem, który był właścicielem studia tańca i marzył o tym, by stać się wielkim mistrzem. Jego marzenie spełniło się w finale serialu, w którym Carmine przeniósł się do Nowego Jorku, aby zagrać w broadwayowskiej produkcji Hair.

Urodzony w Worcester w stanie Massachusetts, Mekka kierował operą Worcester County Light Opera w swoim rodzinnym mieście na początku lat 70. Zadebiutował na Broadwayu w operze rockowej The Lieutenant z 1975 roku.

Chociaż serial zakończył się zaledwie po dziewięciu występach, zdobył cztery nominacje do nagrody Tony, w tym jedną dla Mekki jako najlepszego aktora w musicalu. Za swoją rolę otrzymał także nagrodę Drama Desk Award.

O tym się mówi: 81-latek zaufał obcej osobie w rozmowie telefonicznej. Natychmiast stracił oszczędności życia

Zerknij: Lech Wałęsa zwrócił się z prośbą o pomoc. W tle znajdują się ogromne pieniądze