Nie ulega wątpliwości, że wydarzenia siejące niepokój na całym świecie mocno wpływają na morale społeczeństw wszystkich krajów dotkniętych licznymi zmianami. Znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa dość regularnie informuje widzów na temat swoich wizji ukazujących coraz mroczniejszą przyszłość dla Polski i większości świata.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o pozamykanych miastach

Przerażeni widzowie wciąż dopytują o co, co czeka nas w 2022 roku, a jasnowidz wciąż publikuje nowe zapisy transmisji na żywo, podczas których opisywane są przez niego wizje w czasie rzeczywistym.

Niestety Krzysztof Jackowski od bardzo dawna nie ma dla nas dobrych wiadomości, a te ostatnie wręcz przeraziły jego samego. Już na samym początku nagrania jasnowidz z Człuchowa przyznał, pierwsze skojarzenie, jakie przyszło do niego przed rozpoczęciem audycji były pozamykane miasta.

W dalszej części Krzysztof Jackowski przyznał, że żyjemy w pewnego rodzaju grze, każda z gier posiada własny zapis. To, co się dzieje i co nas czeka w przyszłości Krzysztof Jackowski nazwał wyborem pozornym, a te pozory polegają na tym, że niezależnie od tego, co wybierzemy, zawsze doprowadzi nas do tego samego miejsca – z góry zaplanowanego dla nas wyniku gry.

Jasnowidz przyznał, że nie będą pozamykane wszystkie miasta, jednak wszystko będzie się odbywało w atmosferze ogromnej paniki. Krzysztof Jackowski dodał stanowczo, że gdy miasta się po zamykają przed czymś jeszcze gorszym, niż do tej pory, będzie panował niewyobrażalny chaos i przerażenie - Jak gdyby ktoś z rządu powiedział "Ratuj się kto może".

YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Smutne wieści płyną z całego świata. Odeszła gwiazda serialu "Moda na sukces". Ogromna strata

Zerknij też tutaj: W świecie piłki nożnej zawrzało. Dla Niemców już wszystko jest jasne. Czy będzie miał miejsce transfer wszechczasów

Nie przegap: Jeśli każdej nocy budzisz się o tej samej porze, może to oznaczać coś poważnego. Co organizm chce Ci przekazać