Według blogów popularnych stylistów fryzur, każda kobieta przynajmniej raz w życiu próbuje się ostrzyc, co zwykle kończy się bałaganem. Choć pragniemy namawiać wszystkie panie, by robiły sobie fryzury w salonach, zdajemy sobie sprawę, że czasami nie mają na to czasu.

Chociaż nie ma nic lepszego niż uzyskanie świeżej, idealnie ukształtowanej i wyrównanej fryzury u fryzjera, te sposoby strzyżenia włosów nie zawiodą Cię, jeśli będziesz potrzebować aktualizacji w domu.

Długie włosy to najbardziej godna pozazdroszczenia i pożądana długość włosów, pod warunkiem, że są dobrze przycięte. Po kilku tygodniach włosy robią się dłuższe, stają się cięższe, a tym samym zmniejszają objętość, nie wspominając o rozdwajających się końcówkach.

Jak samodzielnie podciąć długie lub średniej długości włosy

Ponieważ włosy strzyżone cieniowaniem zachowują długość, jednocześnie odzyskując życie i ruch w twoich lokach, ten samouczek krok po kroku, jak przyciąć własne długie włosy, jest koniecznością dla osób z długimi grzywami. Pamiętaj, aby nie biegać za szybko z nożyczkami!

Będziesz potrzebować fryzjerskich nożyczek, opasek lub spinek do włosów i cienkiego grzebienia. Oto 5-minutowa poprawka do włosów o średniej i długiej długości:

Przycinaj suche włosy, jeśli masz kręcone lub falowane pasma , aby lepiej zorientować się, jaki będzie ostateczny wygląd. Jeśli masz proste włosy , przytnij je, gdy są mokre lub zwilż je najpierw sprayem, aby uzyskać jak najczystsze i najostrzejsze linie.

Cieniowanie metodą "jednorożca"

Wygładź włosy w kucyk na szczycie linii włosów przy czole (stąd metoda „kucyka jednorożca”), pociągnij włosy do przodu i odetnij końce. Im ostrzejszy kąt, tym bardziej drastyczne będą warstwy wokół twarzy.


YouTube/Liz Liz

O tym się mówi: Szczegóły konfliktu Joanny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego. Czy zapowiada się głośny rozwód

Zerknij: Zakaz handlu w niedzielę 2021. Czy 5 grudnia zdołamy zrobić niedzielne zakupy