Media ostatnio mocno zaczęły interesować się pewnymi przypuszczeniami dotyczącymi związku Piotra Żyły z Marceliną Ziętek.

Od kiedy Piotr Żyła rozstał się ze swoją żoną Justyną Żyłą, między nimi trwały przez długi czas potyczki słowne, które publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych budziły sporo kontrowersji, ale i dużo zainteresowania internautów.

Z czasem oboje nieco spuścili z tonu idąc własną drogą z nowymi partnerami. Gdy Piotr Żyła związał się z Marceliną Ziętek, wielu fanów skoczka od początku kibicowało temu związkowi, który oficjalnie został potwierdzony dopiero w 2021 roku, pomimo wielu wskazówek świadczących dużo wcześniej o tym, że Piotr i Marcelina mają się ku sobie.

Każdy, kto chociaż raz obejrzał którejś z odcinków “Szkoły”, albo serialu “19 +”, mógłby się zorientować, że Marcelina Ziętek właśnie w tych produkcjach rozpoczynała swoją show biznesową karierę. Posiadająca tytuł Miss Południa Nastolatek regularnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością.

To właśnie przez tę popularność od jakiegoś czasu w mediach krąży spekulacja, jakoby związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły przechodził trudne chwile. Świadczyć o kryzysie w związku pary miało to, że Marcelina ostatnimi czasy znacznie słabiej obnosi się z powiązaniem z Piotrem Żyłą, a co ciekawsze, według medialnych doniesień dziewczyna cofnęła obserwację na instagramowym profilu Piotra.

Widząc to internauci rozpoczęli intensywne spekulacje na temat ich relacji. Jednak wszelkie wątpliwości zostały rozwiane podczas piątkowych skoków w Wiśle, kiedy to Marcelina przybyła na teren obiektu imienia Adama Małysza w celu wspierania Piotra Żyły w transmisji na żywo, relację z której 23-latka opublikowała na swoim instagramowym profilu. Czy to wystarczy internautom, aby przestali plotkować na ich temat?

O tym się mówi: Szybki sposób na samodzielne strzyżenie, gdy nie masz szansy na wizytę u fryzjera. Co należy wiedzieć

Zerknij: Zakaz handlu w niedzielę 2021. Czy 5 grudnia zdołamy zrobić niedzielne zakupy