Uroczystości z okazji 30-lecia działania Radia Maryja dobiegły końca. Przemysław Czarnek był jednym z gości 4 grudnia 2021 roku w Toruniu na urodzinowej imprezie Radia Maryja.

Minister Czarnek pęka z dumy

Jak donosi "Super Express", Przemysław czarnek, minister Edukacji i Nauki został tego dnia bardzo wyróżniony. Tadeusz Rydzyk, po powitaniu wszystkich zebranych gości, wśród których byli znani politycy, w pewnym momencie postanowił wyróżnić ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka. Jak stwierdził, Przemysław Czarnek jest najlepszym ministrem Edukacji od czasów II wojny światowej - Moim zdaniem minister Czarnek to najlepszy minister edukacji od czasu II wojny światowej.

Tadeusz Rydzyk nie szczędził uśmiechów wysyłanych ministrowi, a że ten siedział w pierwszym rzędzie, nie było najmniejszej wątpliwości kto jest adresatem tych gestów. Nie ulega wątpliwości, że minister Czarnek mógł poczuć się bardzo wyróżniony i z siebie dumny. Możemy się jedynie domyślać, jak wielką motywacją do kontynuacji swojej pracy w ministerstwie edukacji były dla niego słowa i uśmiechy Tadeusza Rydzyka.

Najwyraźniej pandemiczne rządowe decyzje nie przeszkodziły z organizacji uroczystego jubileuszu, podczas którego spotkało się wielu znakomitych gości, wśród których zadowalająca część stosowała się do restrykcji sanitarnych zasłaniając usta i nos.

Nie były to w każdym przypadku wymagane maseczki, a jedynie ich materiałowe odpowiedniki. Niemniej jednak warto zauważyć, na 30 urodzinach Radia Maryja goście bardzo się starali pokazać, że sanitarne wymagania nie są im obce.

YouTube/Radio Maryja

O tym się mówi: Z życia wzięte. Gdy wychodziłam za mąż, moi rodzice nie przyszli na ślub. Nie akceptowali "takiego" zięcia

Nie przegap tego: Joanna Opozda i Antoni Królikowski kompletują wyprawkę dla malucha. To zaskakujące, ile pieniędzy już stracili

Zerknij: Najnowsze informacje z rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Książę William romansował ze znaną amerykańską piosenkarką