Podcast Meghan Markle i księcia Harry'ego na Spotify nie zawiera żadnych treści z 2021 roku, a ich pierwszy i jedyny odcinek wyemitowano rok temu. Książę i księżna Sussex zawarli pod koniec zeszłego roku umowę o wartości 30 milionów dolarów z platformą streamingową, w ramach której uruchomili na platformie własny podcast, Archewell Audio.

W komunikacie prasowym opublikowanym w grudniu 2020 r. para obiecała „produkować i hostować podcasty, które budują społeczność poprzez wspólne doświadczenia i wartości” przez cały 2021 rok.

Co dalej z umową?

Spotify twierdził również, że „oczekiwana jest pierwsza kompletna seria Archewell Audio i Spotify (w 2021 r.)”. Jednak Meghan i Harry udostępnili tylko jeden odcinek, specjalny świąteczny 2020, przesłany w grudniu zeszłego roku, w którym członkowie rodziny królewskiej rozmawiali między innymi z Eltonem Johnem, Tylerem Perrym, Naomi Osaką i Jamesem Cordenem.

Media skontaktowały się ze Spotify, aby poznać i przedstawić przyszłość Archewell Audio. Meghan i Harry wydali na świat w czerwcu swoje drugie dziecko, Lilibet Diana i podobno mieli w planie pięciomiesięczny urlop. Od narodzin Lilibet brali udział w kilku spotkaniach, w tym w trzydniowej wycieczce po Nowym Jorku we wrześniu, podczas której odwiedzili pomnik z 11 września i One World Trade Center, a następnie udali się do Organizacji Narodów Zjednoczonych na spotkanie z ambasadorem USA przy ONZ Lindą Thomas -Zielone pole.

Obecnie zespół Sussex nie ma informacji, kiedy planują nagrać nową zawartość dla Spotify. Ich inny kontrakt na duże pieniądze, umowa opiewająca na 180 milionów dolarów z Netflix, ma obecnie dokument w pracach zatytułowany Heart of Invictus.

Podczas ich bombowego wywiadu z Oprah Winfrey w marcu Harry twierdził, że musiał podpisać umowy, ponieważ został skutecznie „odcięty” przez rodzinę królewską, kiedy on i Meghan odeszli w marcu zeszłego roku.

— Nie mieliśmy planu — powiedział wtedy Harry. „Zasugerował to ktoś inny, kiedy moja rodzina dosłownie odcięła mi się finansowo, a ja musiałem zapewnić sobie bezpieczeństwo”.

Co teraz będzie z milionami pary?

O tym się mówi: Przemysław Czarnek poczuł się wyróżniony. Wszyscy słyszeli, co myśli o nim Tadeusz Rydzyk

Zerknij: Michał Wiśniewski wymyślił pieszczotliwą ksywkę dla swojej żony. Pola ma powody do radości