Każdy, kto jest fanem programu "Królowe życia" dobrze wiesz, jak Dagmara Kaźmierska uwielbia luksus i przepych. To, jak urządzony jest jej dwupoziomowy apartament wielokrotnie możemy zobaczyć w programie, w którym Dagmara wiedzie niekwestionowany prym. Jest najbardziej rozpoznawalną postacią pojawiającą się w show telewizji TTV, gdyż niemal od samego początku zdobyła serca wielu widzów.

Dagmara mieszka w pałacu?

Chodź jest przebojowa, przedsiębiorcza i samodzielna, zawsze deklaruje, że wielu rzeczy jeszcze musi się nauczyć. Jak przyznała w autobiografii, zawsze kochała się w bogatym stylu pałacowych wnętrz i chciała mieszkać właśnie w takiej aranżacji. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych zdołała spełnić swoje marzenie urządzając swój apartament najlepiej jak potrafiła w wymarzonym stylu.

Jak widać w wielu odcinkach "Królowych życia", jak i na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych, Dagmara nie stroni przed łączeniem różnych stylów dekoracji wnętrz, co nadaje pałacowym, ciężkim elementom i zdobieniom nieco przytulności i określa osobowość Dagmary.

Można zauważyć już na pierwszy rzut oka, że Dagmara Kaźmierska najbardziej ukochała sobie kolor złoty, który widać w każdym zakątku jej apartamentu. Meble stylizowane na antyczne, w połączeniu z wytłaczanymi tapetami i elementami kamiennymi, oraz licznymi bibelotami i ozdobami, idealnie obrazują współczesny styl cygański.

Dagmara wielokrotnie pokazała, że bardzo lubi iść na całość, w związku z tym w swojej toalecie umieściła muszlę klozetową z deską zawierającą logo Versace, a klamki ozdobione ma połyskującymi cyrkoniami. Celebrytka przyznała jednak, że Choć wciąż uwielbia bogaty styl aranżacji wnętrz, jej dawny projekt okazał się być bardzo niepraktyczny i nie sprawdza się w codziennym życiu.

O tym się mówi: 10 rocznica odejścia Violetty Villas. Jak dziś wygląda miejsce jej ostatniego spoczynku

Zerknij: W finale „The Voice of Poland” pojawił się wyjątkowy gość. Muzyk jest synem znanego tenora. O kim mowa