Fani programu "Rolnik szuka żony" byli zachwyceni podczas finałowego odcinka ostatniej serii show. Nikt się nie spodziewał, w jak zaskakujący sposób uczestnicy programu będą w stanie dobrać się w pary.

Zaskakujący finał dla Adama i Kamili

Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" nieco zaskoczył widzów występem Adama, który niezbyt entuzjastycznie uczestniczył w spotkaniu z Kamilą i Martą Manowska. Siedząc na fotelu był mocno rozkojarzony i nie nawiązywał mentalnego kontaktu z Kamilą Boś, do której wzdychał jeszcze niedawno.

Jak ustalił "Pomponik", Adam mógł okazywać brak zainteresowania Kamili podczas spotkania finałowego, gdyż związał się on już wcześniej z inną dziewczyną, Teresą, która niegdyś była kandydatką Stanisława.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Teresa (@tesijka)

Informator tabloidu stwierdził, że Teresa i Adam doszli do porozumienia już wcześniej, zanim odcinek finałowy powstał. Jak dodał, zakochana para nie zamierza ukrywać się ze swoim uczuciem, gdyż są ze sobą szczęśliwi i nie żałuję swojej decyzji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Teresa (@tesijka)

Ponadto, przed kilkoma dniami Adam i Teresa zjawili się na zjeździe uczestników programu "Rolnik szuka żony" jako szczęśliwa para. Informator stwierdził, że wszyscy poza Kamilą byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy i zachwycali się widokiem zakochanych nieszczędzących sobie czułości.

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienie mediów. Czy Robert Lewandowski chce pokazać, że jest najlepszy na świecie

Zerknij: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera trafiła do szpitala. Leszek Miller zdradził, w jakim jest stanie