Po rzekomym romansie z Albertem z Monako, tym razem Sharon Stone kolejny już raz nawiązała kontakt z Bradem Pittem, którego poznała już wiele lat temu. Ponownie rozpoczęli zerwaną dawno temu relację, ale według zagranicznych mediów, chcą zacząć zupełnie od początku.

Stara przyjaźń odnowiona?

Pomiędzy 63-letnią Sharon Stone, a 57-letnim Bradem Pittem, emocje mogły obudzić się w ekspresowym tempie, gdyż według medialnych doniesień Brad "zawsze miał specjalne miejsce w swoim sercu dla Sharon, odkąd razem rozpoczęli ten szalony wyścig".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Grazia (@grazia_fr)

Para zna się od około trzydziestu lat, a teraz ich relacja odżyła na nowych, odświeżonych warunkach. Przed kilkoma dniami spotkali się i zjedli wspólny posiłek w Los Angeles, żeby nadrobić stracony czas.

Brad Pitt i Sharon Stone starają się zachować nienaruszoną przyjaźń, ale mówi się, że przez małżeństwo aktora z Angeliną Jolie przyjaźń z Sharon Brad musiał odłożyć na półkę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @nergywww

Okazuje się, że Angelina Jolie zawsze była o Sharon Stone mocno zazdrosna i widziała w niej zagrożenie dla swojego związku z Bradem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OnTop (@gjithckaontop)

Jak podało mediom anonimowe źródło, Brad Pitt i Sharon Stone odnowili swoją relację, więc była żona aktora zmuszona jest pogodzić się z tym. Spotykali się regularnie z przyjaciółmi bliskich przyjaciół, w tym Michaelem Balzarym, znanym pod pseudonimem „Pchła”, Bradleyem Cooperem i Leonardo DiCaprio.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brad Pitt (@bradpittofflcial)

Miejmy nadzieję, że Angelina nie będzie stawać na przeszkodzie byłemu mężowi, a stara przyjaźń Brada z Sharon będzie mogła przerodzić się w to, co nie miało szansy rozwinąć się wcześniej. Czy Angelina się pogodzi z odnowioną przyjaźnią byłego męża?

O tym się mówi: Apoloniusz Tajner podjął trudną decyzję. Wszystko przez złą kondycję polskich skoczków

Zerknij: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie nowych obostrzeń. Jakich restrykcji należy się spodziewać w czasie świąt