Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", w ostatnią niedzielę widzowie mieli okazję zobaczyć finałowy odcinek ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". W tym sezonie widzowie nie mogli narzekać na brak emocji i wrażeń, o które zadbali uczestnicy. Niestety nie wszystkim udało się znaleźć miłość. Szczególnie trudne chwile ma za sobą Elżbieta, która teraz postanowiła podziękować widzom za wsparcie, jakie jej okazali.

Elżbieta dziękuje widzom za wsparcie

Elżbieta była jedną z dwóch pań, jakie szukały w hicie jedynki miłości. Miała nadzieję, że uda jej się znaleźć miłość i kogoś, z kim będzie mogła spędzić resztę życia. Marek zawrócił jej w głowie na tyle, że nawet zaproponowała mu wspólne mieszkanie. Niestety mężczyzna okazał się kimś zupełnie innym po tym, jak zgasły kamery.

Rolniczka zdecydował się opowiedzieć o tym, jak zakończyła się jej znajomość z Markiem w ostatnim odcinku sezonu. Niestety to, co miało być początkiem szczęśliwego życia we dwoje, stało się doświadczeniem, które podcięło jej skrzydła. Elżbieta nie ukrywała, że czuje się upokorzona i zraniona.

Wyznanie Elżbiety spotkało się ze sporym odzewem ze strony fanów programu. Internauci nie tylko współczuli jej przykrych doświadczeń, ale także zachęcali aby nie koncentrowała się na tym, co złe i nie traciła nadziei na dobre. Rolniczka nie ukrywa, że wsparcie ze strony widzów było dla niej bardzo ważne. Postanowiła za nie podziękować publikując wpis w mediach społecznościowych.

"Dziękuję z głębi serca. Poprawiam koronę i do przodu. Dzięki wam mam dużo siły" - napisała w mediach społecznościowych Elżbieta.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Żona premiera Mateusza Morawieckiego przerwała milczenie. Padły mocne słowa. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera trafiła do szpitala. Leszek Miller zdradził, w jakim jest stanie

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny chce wrócić do TVP, ale pod pewnym warunkiem. "Przeszła wszelkie granice przyzwoitości"