6 grudnia w Mikołajki odbył się niezwykły koncert mikołajkowy w Białymstoku. Zachwycający projekt pod tytułem "Gwiazdy dzieciom" oszołomił widzów Telewizji Polskiej.

Koncert "Gwiazdy dzieciom" przyciągnął samych najlepszych

Na białostockiej cenie mikołajkowej wystąpili między innymi Stachursky, Maja Hyży, Justyna Steczkowska, Ania Dąbrowska, Sławomir i Kajra. Jak podaje "Lelum", ci ostatni, czyli Sławomir i jego żona Magdalena Kajra Kajrowicz zrobili furorę swoim występem podczas mikołajkowego koncertu w Białymstoku.

Koncert charytatywny "Gwiazdy dzieciom" odbył się na scenie białostockiej Opery i Filharmonii Podlaskiej. Mnóstwo wspaniałych wykonawców pojawiło się 6 grudnia, aby wystąpić we wspaniałym koncercie charytatywnym.

Jak podają media, Kajra i Sławomir zrobili ogromne wrażenie na publiczności, szczególnie na dzieciach. Dali czadu wykonując piosenki "Będą z tobą" i "Totalny Love". Szczególną uwagę zwróciła Magdalena Kajra Kajrowicz w swojej spektakularnej srebrnej sukience i barwnej stylizacji scenicznej.

Świąteczna scenografia i repertuar w magiczny sposób zabrały widzów do krainy marzeń, a oprócz Telewizji Polskiej, koncert współorganizował Marszałek Województwa Podlaskiego.

Dochód z tego szlachetnego wydarzenia przeznaczony jest dla dzieci z podlaskich domów dziecka.

O tym się mówi: Krzysztof Cugowski narzeka na emeryturę. Zmuszony jest do ciągłej pracy. Jakie ma plany na grudzień

Zerknij: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie nowych obostrzeń. Jakich restrykcji należy się spodziewać w czasie świąt