Jane Seymour od dziesięcioleci zachwyca publiczność telewizyjną swoją wyjątkową marką splendoru i klasy, uderzającym brytyjskim akcentem i sposobem, w jaki przez lata ukrywała ten akcent, grając w serialu CBS z lat 90. „ Dr Quinn, Medycyna ".

Jane i Joe nieznosili się prywatnie

W tym serialu jej postać, dr Michaela Quinn, miała romans z postacią Joe Lando, Byronem Sullym, a w finale serialu w 1998 roku, dr Quinn i Scully w końcu się pobrali. Chociaż ten romans był fikcyjny, Seymour miała swój udział w romansach w swoim prawdziwym życiu, w tym cztery małżeństwa. Seymour miała zaledwie 20 lat w 1971 roku, kiedy poślubiła swojego pierwszego męża, Michaela Attenborough, syna słynnego reżysera filmowego Richarda Attenborough. To małżeństwo nie trwało długo i nie wydało dzieci.

Drugie krótkie małżeństwo nastąpiło w 1977 roku, kiedy Seymour poślubił biznesmena Geoffreya Planera. Ten związek trwał tylko rok. Miała kłopoty finansowe, ale zadzwoniła telewizja i aktorka dostała tę kultową rolę w „Dr Quinn".

Tam poznała Lando - Właściwie nie rozmawialiśmy ze sobą, poza dialogiem lub całowaniem się przez około sześć lub siedem lat - powiedziała w wywiadzie. Lando zagrał Byrona Sully'ego w dramacie CBS, w którym Seymour zagrała słynną dr Michaelę „Mike” Quinn. Obie postacie były romantycznie zaangażowane, a fani mogą potwierdzić, że ich dramat poza ekranem nie miał wpływu na ich chemię na ekranie.

Seymour uważa, że ​​ich napięcie poza ekranem działało dobrze dla Michaeli i Byrona. Pomogło to dać parze dodatkowe „napięcie seksualne, którego nie mielibyśmy, gdybyśmy bawili się w szczęśliwe rodziny czy coś takiego”. W latach od rozpadu i zakończenia serialu była para zaprzyjaźniła się.

O tym się mówi: Koszty ogrzewania coraz wyższe. Warto poznać sztuczki na zmniejszenie rachunków

Zerknij: Don Vasyl podjął bardzo ważną decyzję. W kościele przysięgał, że wytrwa. O co chodzi