Jaki horoskop wschodni będzie w Roku Tygrysa w 2022 roku dla każdego znaku chińskiego kalendarza? Jak symbol nadchodzącego 2022 roku wpłynie na najważniejsze dziedziny życia: pracę, finanse, miłość, związki, zdrowie i wypoczynek?

Poszukaj swojego chińskiego horoskopu na podstawie roku urodzenia i przeczytaj prognozę na 2022 r. w naszym artykule.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Szczura

Szczur otrzyma przychylność symbolu roku. Jeśli użyjesz swojej wrodzonej zaradności, szybciej osiągniesz lepszą jakość życia. Ale bądź ostrożny: z powodu pragnienia zysku i bogactwa ryzykujesz zmarnowanie czegoś ważniejszego - uczuć, harmonii, miłości. Uważaj również na oszustów w nadchodzącym roku.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Wołu

Biały Byk będzie musiał zrezygnować ze swojego miejsca na tronie i przekazać władzę potężnym łapom Tygrysa. Jednak w Nowym Roku twoja asertywność i determinacja nigdzie nie pójdą. Tygrys pod każdym względem zachęci cię do odwagi. A z takimi cechami po prostu staniesz się niezniszczalny w wielu obszarach. Ale twój wrodzony konserwatyzm uratuje cię przed pochopnymi działaniami.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Tygrysa

Pamiętasz, czyj będzie rok 2022? Oczywiście dla Tygrysa nadejdzie najlepsza godzina i szczęśliwy czas we wszystkich sferach. Tylko nie próbuj huśtać się przez długi czas - ważne jest, abyś w tym okresie robił jak najwięcej: poważnie myślał o rozwoju kariery, samokształceniu, inwestowaniu finansów, dobrym wypoczynku, a także uzupełnianiu w rodzinie.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Królika

Pomimo tego, że w naturze Królik i Tygrys nie mają przyjaznych relacji, Nowy Rok 2022 będzie całkiem udany i nawet dla Ciebie. Często obok Ciebie będą potrzebni i pomocni ludzie, gotowi udzielić porady lub użyczyć pieniędzy. Tylko nie nadużywaj darów losu, bądź wdzięczny za wszystko, co masz. I nie zapomnij pomóc tym, którzy są słabsi od ciebie.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Smoka

W Roku Tygrysa Smok jest zachęcany do niestrudzonego dążenia do osiągnięcia swojego celu. Tylko w tym przypadku, widząc Twoją wytrwałość, symbol roku pomoże Ci pokonać wszelkie przeszkody. Powinieneś zwracać uwagę na twórczy kierunek swojej pracy - Twoje pomysły będą poszukiwane. A w życiu osobistym będziesz otoczony wdzięcznością i podziwem.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Węża

W roku Tygrysa 2022 przydatne jest zatrzymanie Węża, aby przemyśleć to, co się dzieje, odpocząć i zyskać siłę. Spróbuj wykorzystać ten czas na samokształcenie, nauczenie się czegoś nowego, odkrywanie nieznanych zajęć, randkowanie i podróżowanie. Poczujesz się uszczęśliwiony, z wielkim potencjałem, zdolnym do spełnienia i zmiany.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Konia

Konie w Roku Tygrysa często będą musiały szybko reagować na zmieniające się okoliczności, podejmować decyzje i brać odpowiedzialność. Musisz dołożyć wszelkich starań, aby urzeczywistnić swoje upragnione pragnienia. Ale nie martw się: dla tych, którzy nie boją się pracy, symbol roku przygotowuje wiele miłych niespodzianek i pozytywnych emocji.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Kozy

Jeśli Koza wykaże się starannością i dokładnością, Tygrys nie obrazi tego znaku, a nadchodzący rok minie spokojnie. Aby zmiany na lepsze we wszystkich obszarach, nie musisz śnić, ale podejmować konkretne kroki. W związkach z bliskimi pojawi się wiele żywych emocji i przypływ romantycznych uczuć. Nie zapomnij częściej zwracać uwagi na swoje połówki.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Małpy

Zabawność i chytrość Małpy spodoba się łatwemu Tygrysowi. Jeśli uda ci się utrzymać samozadowolony nastrój, twoje sprawy w nadchodzącym roku będą się kłócić, problemy zostaną pomyślnie rozwiązane, a sytuacja rozwinie się tak, jak tego potrzebujesz. Staraj się łagodzić swoje ambicje, przesadne wymagania życiowe i roszczenia wobec innych.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Koguta

Tygrys i Kogut nie są zbyt dobrymi przyjaciółmi. Nie zapominaj jednak, że symbolem roku jest z natury drapieżnik. Tak więc czeka cię trudny rok. Jeśli chcesz żyć bez problemów, przygotuj się do ciągłej obrony i obrony swoich opinii i praw. Jednocześnie ważne jest, aby robić to z chłodną głową, powstrzymywać emocje, w przeciwnym razie pojawią się problemy w relacjach z innymi.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Psa

Pies będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie w Roku Tygrysa. Między tymi znakami panuje niewidoczny wzajemny szacunek, ponieważ są one zarówno silne, jak i niezależne. Możesz liczyć na poprawę warunków życia i pracy, a także korzyści materialne. Okażesz chęć gromadzenia i luksusowego życia, rozpieszczając siebie i otaczających Cię drogimi prezentami.

Horoskop wschodni na rok 2022 dla Świni

Świnia w Roku Tygrysa powinna w każdy możliwy sposób pozbyć się kompleksu ofiary. Możesz zrobić auto-trening lub chodzić na zajęcia aktorskie. Ale musisz osiągnąć powszechne uznanie i zwiększyć swój autorytet w społeczeństwie. W takim przypadku będziesz z siebie zadowolony, będziesz mógł osiągnąć wszystkie postawione sobie cele i spocząć na laurach zwycięzcy.

O tym się mówi: Sekret Jane Seymour z "Doktor Quinn" wyszedł na jaw. O jej relacji z Joe'a Lando zawsze było głośno. O co chodzi

Zerknij: Don Vasyl podjął bardzo ważną decyzję. W kościele przysięgał, że wytrwa. O co chodzi