To, co wcześniej wydawało się nie do przyjęcia, dziś jest całkiem do przyjęcia. Chciałabym podzielić się sytuacją, która niepokoi i po prostu dotyczy tego tematu. Miłej lektury.

Jestem najmłodszym dzieckiem w rodzinie. Mój brat zawsze wydawał rozkazy, żartując. Dlatego poprosiłam o innego brata lub siostrę. Ale mama nie mogła zajść w ciążę. Potem wszyscy dorośliśmy.

Mój brat wyjechał do pracy na drugi koniec kraju. Postanowiłam tu zostać, aby później pomagać rodzicom, bo mój ojciec jest chory.

Wkrótce pojawił się młody mężczyzna, którego później poślubiłam. Mieliśmy dzieci. Ale wszystko, co dobre, szybko się kończy.

Tata umiera kilka lat później. Moja rodzina była zdenerwowana tym wydarzeniem. Kiedy się spotkali, nie mogli powstrzymać łez i ciągle wspominali przeszłość.

Siedem miesięcy później dowiaduję się, że mamusia ma romans z jakimś mężczyzną. Byłam zaskoczona, ale nie przeszkadzało mi to.

Dwa lata mieszkali razem, wszystko było w porządku. Ale pewnego wieczoru moja mama przyszła z płaczem. Okazuje się, że zerwała ze swoim chłopakiem. Gdy zapytałam o powód, po usłyszeniu prawdy zaniemówiłam. Matka jest w ciąży! W wieku 56 lat! Namawiał ją na aborcję, ponieważ wiek nie jest najlepszy do porodu, ale próby poszły na marne.

Byłam zachwycona wyglądem maluszka. Ale zdrowiem mamy nie. Znacznie się pogorszyło. Poza tym były chłopak powiedział, że jest gotowy do powrotu, jeśli odda dziecko mnie!

Mój mąż nie był zadowolony z tej sytuacji, tak samo jak ja. Ale ta, która urodziła obiecała, że ​​tylko przez 2-3 miesiące, a później dziecko zabierze.

Mój mąż i jego bliscy mają negatywny stosunek do sytuacji i potępiają moją matkę. Nie wiem co robić. Nie sądzę, że poradzimy sobie z trzecim dzieckiem, ale rozumiem też, że w tym domu będzie tylko gorzej...

O tym się mówi: Sekret Jane Seymour z "Doktor Quinn" wyszedł na jaw. O jej relacji z Joe'a Lando zawsze było głośno. O co chodzi

Zerknij: Don Vasyl podjął bardzo ważną decyzję. W kościele przysięgał, że wytrwa. O co chodzi