Jasnowidz Krzysztof Jackowski coraz częściej i intensywniej informuje swoich widzów na temat przyszłych wydarzeń w 2022 roku. Nie ulega wątpliwości, że są to przekazy przerażające i mają realną szansę na sprawdzenie się.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie przewidział to, co już teraz trwa, stanowiąc kolejny etap jakiegoś wielkiego planu. W swoim najnowszym filmie powstałym z przeprowadzonej na żywo audycji, jasnowidz z Człuchowa przedstawił swoją wizję, która ściśle powiązana jest z tymi poprzednimi dotyczącymi podziału Polski na 3 strefy.

Coraz gorsze wiadomości na 2022 rok

Jak stwierdził jasnowidz, będziemy wyrzuceni do pewnego rodzaju ścieku. Widzowie jak zwykle chcieli usłyszeć, co nowego zobaczył w swoich wizjach Krzysztof Jackowski odnośnie roku 2022. Jackowski stwierdził, że narracja pandemiczna będzie trwała, a rządzący wprowadzą dziwaczne przepisy. Dodał także, że wprowadzony będzie obowiązek przyjmowania preparatu przeciw covidowi.

Kolejną złą wiadomością dla Polaków będzie fakt, że początek roku, a konkretniej między styczniem a marcem zaczniemy zauważać bardzo dziwne decyzje ogłaszane przez rząd. Będziemy się wówczas mocno głodzili nad tym, czy dziwne rządowe decyzje nie naruszają naszego prawa do Obywatelskiej Wolności - Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie "produkował". Będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają rzeczywistej już naszej wolności obywatelskiej.

Zapowiedział także potężny kryzys, o którym wspominał już dużo wcześniej. Przypominając o swojej poprzedniej wizji przytoczył podział Polski na 3 strefy, najbardziej wyraźnie ujawniły się mu Gdańsk, Wrocław i Łódź. Ma również spaść śmierć na bardzo ważną osobę, co zwieńczone będzie ogromny pogrzebem. Poradził również słuchaczom robienie zapasów wszystkiego, od czego jesteśmy mocno zależni, jak lekarstwa, środki dezynfekcyjne, czy produkty mogące stanowić środek płatniczy - dając przykład spirytusu, który ma wiele zastosowań.


YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Donald Tusk ostro ocenił zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Padły mocne oskarżenia pod adresem prezesa PiS

Zerknij: Zamieszanie wokół Barbary Kurdej-Szatan odbiło się negatywnie także na jej mężu. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał