Jak donoszą media, powodem rozpadu bliskiej relacji między Agatą Buzek, a Jackiem Braciakiem ma być były partner artystki Paweł Ławrynowicz. Jeden z tabloidów poprosił ex-chłopaka Agaty Buzek o wypowiedź na ten temat.

Były partner Agaty Buzek komentuje krążące spekulacje

Jakiś czas temu media obiegła informacja na temat rozstania Agaty Buzek z Jackiem Braciakiem. Wiele na to wskazywało, gdyż według opinii publicznej artyści nie byli już tak często widywali razem, a informator jednego z tygodników zdradził, że aktorzy niedawno rozstali się.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kino Muranów (@kinomuranow)

Krążyła płotka, że Agata Buzek postanowiła dać drugą szansę swojemu byłemu chłopakowi Pawłowi Ławrynowiczowi. O komentarz poprosił go jeden z tabloidów. Aktor udzielając wywiadu szczerze powiedział, co sądzi na temat krążących plotek i jaka go łączy aktualnie relacja z Agatą Buzek.

Okazuje się, że Paweł Ławrynowicz stanowczo zdementował doniesienia, jakoby Agata Buzek miała do niego wrócić. Dodał także, że jest mu w imieniu byłej partnerki i Jacka Braciaka przykro, gdyż media wciąż roztrząsają ich relację i rozdrapują spekulacje na temat ich rozstań i powrotów - Plotki o tym, że Agata wróciła do mnie, są nieprawdziwe, że rozbiłem jej związek. Przykro mi, gdy to czytam, takie wymyślone historie. Przykro jest mi też w imieniu Agaty i Jacka - jak mają się oni czuć, a w mediach ciągle pisze się o tym, czy oni są razem, czy nie. Nie utrzymujemy kontaktu z Agatą. Ale jestem pełen uznania dla aktorskich osiągnięć obojga. Są wspaniali.

Aktor przyznał jednocześnie, że jest pod wrażeniem warsztatu aktorskiego Agaty Buzek i Jacka Braciak.

O tym się mówi: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy uczestników 6 edycji programu

Zerknij: Pracownica hospicjum tłumaczy, co się dzieje z człowiekiem pod koniec życia. "Będzie się nagle wydawać, że czują się lepiej"