Jak przypomina portal "Pudelek", Basia Kurdej-Szatan na jakiś czas przestała się udzielać w mediach społecznościowych po tym, jak wylała się na nią fala hejtu po jej emocjonalnym wpisie dotyczącym Straży Granicznej. Choć sprawa jeszcze nie do końca przycichła, aktorka znów znacznie częściej udziela się w sieci. Pod ostatnim postem znów rozpętała się burza.

Niełatwy czas

Ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych dla Basi Kurdej-Szatan i jej bliskich. Wciąż nie milkną echa jej wpisu dotyczącego Straży Granicznej. Aktorka wciąż ponosi konsekwencje emocji, jakim dała się ponieść. Nie tylko prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące jej wpisu, ale także straciła pracę w TVP. Barbara Kurdej-Szatan jednak stara się żyć dalej.

Wróciła do zawieszonej na jakiś czas aktywności w social mediach. Promuje książkę "Jak to się stało?", a także udziela wywiadów, w których nie boi się odnosić do feralnego wpisu. Ostatnio aktorka wsparła w sieci fundację, która opiekuje się dziećmi czekającymi na adopcję. Robi to, namawiając swoich fanów do zakupu kalendarza, z którego dochód przeznaczony jest na działalność wspomnianej fundacji.

W swoim wpisie aktorka przypomniała, że nie jest to pierwszy raz, kiedy zwraca się do swoich obserwatorów z prośbą o wsparci akcji. Jak pod każdym postem Basi Kurdej-Szatan nie zabrakło komentarzy. W jednym z nich internautka zarzuciła aktorce, że próbuje w ten sposób ocieplić swój mocno nadszarpnięty wizerunek.

Basia Kurdej-Szatan nie zamierzała przejść obok tych zarzutów obojętnie i odpowiedziała internautce. Aktorka podkreśliła, że zawsze angażaowała się w różnego rodzaju akcje charytatywne i nie zamierza przestać tego robić. Dodała, że nie potrafi pozostać obojętna na to, że komuś dzieje się krzywda. "A gdy w czymś przesadzę, potrafię to przyznać i przeprosić. Fajnie, gdyby inni też potrafili" - stwierdziła na koniec.

Po czyjej stronie w tym sporze stajecie?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak przerwała milczenie w sprawie swojego występu na koncercie TVP. Zdradziła, ile faktycznie zarobiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duże zmiany w programie 500 plus. O tym warto wiedzieć przed nastaniem 2022 roku

O tym się mówi: Księżna Monako Charlene wróciła do domu. Jej ojciec wspiera ją w trudnych chwilach. Co powiedział