Media obiegła zaskakująca wiadomość na temat Julii Kamińskiej i jej dużo starszego ukochanego. Okazuje się bowiem, że po spędzeniu 12 wspólnych lat z partnerem doszło między nimi do rozstania.

Poznali się, gdy aktorka miała 21 lat

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Nie jest tajemnicą, że gdy celebryci postanawiają się rozstać z partnerami, media próbują ustalić przyczyny. Jak podaje "Pomponik", Julia Kamińska i Piotr Jasek postanowili się rozstać po 12 latach spędzonych razem. Według medialnych doniesień, Julia i Piotr stanowili również duet na płaszczyźnie zawodowej, albowiem wspólnie tworzyli serialowe scenariusze.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Stworzyli między innymi dialogi do serialu "BrzydUla", w którym rola zapewniła artystce medialną rozpoznawalność. Jak pamiętamy, Julia Kamińska w udzielanych mediom wywiadach deklarowała, że chociaż tworzy z Piotrem udany związek, nie ma w planie jego legalizacji.

Swoją decyzję tłumaczyła wielokrotnym wstawaniem przed ołtarzem w pracy wcielając się w postać, co jest dla niej całkowicie wystarczające. Zaznaczyła również stanowczo, że jest jej dobrze w aktualnym stanie cywilnym.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr)

Jak ustalił jeden z tygodników, związek Julii i Piotra Właśnie się rozpadł, gdyż oboje pogoni za karierą zbyt mocno moje się wchłonąć pracy, znaleźć odpowiednią ilość czasu na zadbanie uczucie i związek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Osoba z bliskiego otoczenia celebrytów wyjwiła szczegóły rozpadu ich relcji - Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Czekają nas rewolucyjne zmiany w kościele. Do tej pory mogli to robić tylko mężczyźni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Miller cały czas przebywa w szpitalu. Jak czuje się wnuczka byłego premiera

O tym się mówi: Ten element ozdoby bożonarodzeniowej może zaszkodzić. O co chodzi