Główni aktorzy produkcji zostali zaproszeni do salonu wydziału Gryffindoru.

Serwis streamingowy HBO Max wprawia w ekscytację fanów Harry'ego Pottera swoim nadchodzącym wydarzeniem specjalnym, w którym obsada czarodziejskiej serii spotka się w Sylwestra.

9 grudnia serwis HBO Max opublikował na Twitterze pierwsze zdjęcie z kręcenia projektu, w którym dorośli Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ronald Weasley) i Emma Watson (Hermione Granger) siedzą w salonie Gryffindoru i dyskutują o czymś, pisze fakta.today

"Jakby nigdy nie odeszli" - podpisali zdjęcie twórcy specjalnego epizodu. Przypominają, że ten odcinek powstał specjalnie na 20. rocznicę premiery pierwszego filmu o młodych czarodziejach.


Odcinek specjalny będzie nosił tytuł „Powrót do Hogwartu” (Return to Hogwarts) i będzie niósł ducha wieczoru powrotu do domu. Jednak, podobnie jak w przypadku Przyjaciół, będzie to rozmowa aktorów, a nie film fabularny.

Wcześniej ogłoszono, że oprócz głównej trójki w rocznicowym odcinku pojawią się Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, Bonnie Wright, Matthew Lewis, Evanna Lynch i inni aktorzy.

Premiera projektu na HBO Max zaplanowana jest na 1 stycznia 2022 roku.

O tym się mówi: Ten element ozdoby bożonarodzeniowej może zaszkodzić. O co chodzi

Zerknij: Zamieszanie wokół Barbary Kurdej-Szatan odbiło się negatywnie także na jej mężu. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał