Księżniczka Anna i książę Harry są podobno w bliskiej relacji. W rzeczywistości księżniczka Anna jest ponoć tak zaniepokojona swoim siostrzeńcem, że ostrzegła go przed Meghan Markle.

Podczas ich rozmowy księżniczka Anna podobno powiedziała księciu Harry'emu, że Markle nie jest dla niego odpowiednią partnerką.

Po odejściu małżonków z pałacu pojawiły się twierdzenia, że ​​ci pierwsi zerwali więzi z niektórymi członkami rodziny królewskiej, w tym z księżniczką Anną.

Niezwykła korespondencja członków rodziny królewskiej

Jak podają zagraniczne źródła, po prawie dwóch latach księżniczka Anna i książę Harry w końcu mieli okazję wymienić się myślami za pośrednictwem listów. Księżniczka Anna rzekomo postanowiła napisać do księcia Harry'ego list, aby dać mu znać, że nie jest na niego zła, mimo że jej imię zostało wciągnięte w rasizm rodziny królewskiej.

„Anne nie czuje gniewu do Harry'ego, tylko litość. W końcu wie aż za dobrze, jak to jest być drugim urodzonym za przyszłym królem – może to być strasznie zagmatwane. Zgadza się, że Harry popełnił kilka strasznych błędów w ciągu ostatniego roku, ale próbuje skłonić resztę rodziny do skupienia się na szerszym obrazie, jakim jest wspieranie Jej Królewskiej Mości” – podało nienazwane źródło.

Anonimowe źródło dodało, że księżniczka Anna zaprosiła księcia Harry'ego do świętowania Bożego Narodzenia z rodziną królewską. I chociaż wie, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że książę Harry odrzuci jej zaproszenie, wciąż przypomina mu, że to dla królowej Elżbiety, która straciła męża na początku tego roku. „Rodzina jest najważniejszą rzeczą dla królowej ponad wszystko, a Anna przypomina Harry'emu, że ten świąteczny sezon jest pierwszym, w którym jego babcia zmierzy się bez księcia Filipa u boku” – powiedziało anonimowe źródło.

Według wtajemniczonych Harry zwierzył się ciotce w liście zwrotnym, że „od jakiegoś czasu myślał, że chciałby wrócić do domu – nie dla siebie, ojca czy brata, ale dla królowej”. „Harry chce odłożyć wszystko na bok, nawet jeśli to tylko na krótką chwilę, biorąc pod uwagę, że mogą to być ostatnie święta jego babci. Docenił zaproszenie Anny i powiedział, że jest wdzięczny, wiedząc, że ma sojusznika i wsparcie w Annie.

O tym się mówi: Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem. Dlaczego rozstali się po 12 latach

Zerknij: Boris Johnson ma co świętować. Gratulacje płyną do premiera Wielkiej Brytanii. Wspaniałe wieści