Jej prawdziwe imię to Vangelia Pandeva Dimitrova i żyła w latach 1911-1996. Straciła wzrok po wypadku, w którym porwało ją tornado. Baba Vanga odeszła w 1996 roku mając 85 lata. Z czasem powstało kilka książek o życiu i przepowiedniach Baby Vangi.

Stała się celebrytą po tym, jak powiedziano, że zdołała przewidzieć ataki ISIS, początek i koniec II wojny światowej, rozpad ZSRR, śmierć księżnej Diany, a nawet Brexit. Wiele jej przepowiedni się sprawdziło, dzięki czemu stała się znana na całym świecie.

Baba Vanga przewiduje na 2022 r. wiele klęsk żywiołowych, które spadną na ludzkość, do których zostaną dodane możliwe wojny i nieoczekiwane zmiany polityczne.

Oto sześć przepowiedni Baby Vangi na rok 2022

1. Odkrycie śmiertelnego wirusa w lodowcach syberyjskich

Zaskakującego odkrycia dokonają naukowcy na Syberii. W 2022 r. zostanie odkryty wirus, który został zamrożony w lodzie i zostanie ożywiony w wyniku globalnego ocieplenia. Wirus może stać się potencjalnym zagrożeniem.

2. Zabraknie wody pitnej

Wiele miast ma niewystarczające zasoby wodne ze względu na wzrost liczby ludności i niedostateczną ilość pozyskiwaną z pobliskich rzek. Ludzie uciekali się do wydobywania wody z ziemi, z wód gruntowych. W miarę wzrostu potrzeb ludzie będą kopać w rosnących głębinach.

3. Światowy alert! Obcy statek zmierza na ziemię. Ludzi ogarnie szok

Tajemnicza asteroida, która została nazwana „Oumuamua”, może być statkiem kosmicznym wysłanym w poszukiwaniu oznak życia i dotrze na Ziemię, by wziąć w niewolę jeńców.

4. Szarańcza zniszczy wszystko w Indiach

Sceny apokaliptyczne odbędą się w 2022 roku W New Delhi - termometry osiągną ponad 50 stopni Celsjusza, co jest ekstremalnym zjawiskiem pogodowym. Apokaliptyczne obrazy milionów owadów niszczących tysiące akrów zboża zaszokują ludzi. Głód i bieda dotkną światową populację.

5. Ekstremalne zjawiska będą miały wpływ na planetę Ziemię: huragany, powodzie, pożary i trzęsienia ziemi. Rok 2022 będzie naznaczony klęskami żywiołowymi

Ekstremalne warunki pogodowe na świecie: wir polarny w USA, upał w Skandynawii, powodzie w Europie i pożary w Australii. Wszystkie te zjawiska dotkną wielu ludzi, którzy stracą życie.

6. Jak zmieni się świat, gdy ludzie będą żyć w wirtualnej rzeczywistości?

Cyfrowe uzależnienie, nadmiar internetu, sieci społecznościowych i gier wideo prowadzą do spadku masy mózgu, zamieniając ludzi w zombie.

Czy faktycznie to wszystko miała na myśli Baba Vanga opowiadając swoje wizje na 2022 rok?

O tym się mówi: Kolejny sekret Krzysztofa Krawczyka wyszedł na jaw. Wspomina o tym wdowa po artyście

Zerknij: Opublikowano pierwsze zdjęcie „Powrotu do Hogwartu”. Harry, Ron i Hermiona wracają do Gryffindoru