Media obiegła bardzo interesująca wiadomość na temat Piotra Żyły i jego ukochanej Marceliny. Jak donosi Interia, celebrytka opublikowała na swoim instagramowym profilu wiadomość, dotyczącą ogłoszenia o możliwości wynajęcia ich apartamentu znajdującego się niemal w centrum Ustronia.

To ogłoszenie zrobiło furorę

Kobieta najwyraźniej postanowiła pomóc skoczkowi w realizacji kolejnego już planu na zarabianie pieniędzy. Jak wiemy, od kilku dobrych lat Piotr Żyła prowadzi sklep ze skarpetkami i czapkami. Powstanie takiego biznesu zainspirowała w jego głowie była żona Justyna Żyła, która ofiarując Piotrowi czapkę wzbudziła zainteresowanie nią fanów Piotra, którzy zapragnęli nabyć taką samą i zasypali pytaniami oboje o miejsce zakupu rzeczonej czapki.

Wówczas Piotr Żyła wpadł na pomysł, że mógłby stworzyć własną kolekcję czapek. Jak się okazuje, asortyment ze sklepu Piotra Żyły sprzedaje się świetnie, gdyż interes dobrze się kręci od wielu lat. Obecnie Piotr Żyła wpadł na kolejny świetny pomysł na zarabianie pieniędzy, gdyż po wybudowaniu domu dla siebie i dla ukochanej postanowił wynająć swój apartament znajdujący się 2 km od centrum Ustronia.

Marcelina publikując na swoim instagramowym profilu informacje na temat możliwości wynajęcia, opisała językiem korzyści okolice ich apartamentu i jego charakter - HEHO APARTAMENT ŚWIĘTA 400zł doba SYLWESTER - rezerwacja Jeżeli szukasz miejsca dla siebie i swoich bliskich, gdzie możesz wypocząć, odetchnąć od szumu miasta i zrelaksować się, to świetnie trafiłeś. HEHO Apartament, znajduje się w miejscowości Ustroń. Spokojna okolica, wyciągi narciarskie na wyciągnięcie ręki, darmowy kort tenisowy, ścieżki rowerowe i dostęp do rzeki Wisły, gdzie możesz wypocząć na kocu to tylko nieliczne z atrakcji znajdujących się przy naszym apartamencie (...)

źródło: Instagram/Marcelina Ziętek

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Tych 6 przepowiedni Baby Vangi na 2022 rok mocno przeraża. Co nas czeka

Zerknij tutaj: Wyciekły kolejne maile ze skrzynki Michała Dworczyka. W tle oświadczenie majątkowe żony premiera Mateusza Morawieckiego