Kiedy we wtorek 7 grudnia Tracey Bosworth fotografowała ocean w Blovebylife ockcombe w Devon, woda uniosła się, formując się w postać religijną.

Zapalona miłośniczka fotografii nie zauważyła znajomej twarzy, dopóki nie przejrzała wszystkich zdjęć w domu. Momentalnie była w szoku, gdy dwoje oczu, usta i pełna czupryna włosów wydawały się zaglądać przez skrajnie lewy "grzebień" uniesionej fali.

Niesamowite obrazy powstały na plaży

Tracey powiedziała mediom: „Zauważyłam, że z powodu przypływu i skutków burzy Barra fale rozpryskiwały się na stopniach leżących poziomo do plaży, prawie na całej jej długości. „Fale były czasami dość duże. „Zrobiłam wiele zdjęć, ale dopiero gdy je przejrzałam, aby znaleźć jedno lub dwa do umieszczenia w mediach społecznościowych, natknęłam się na ten obraz z Bogiem. „Byłam bardzo podekscytowana. Czuję się naprawdę pobłogosławiona!”

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Irfan Pervaiz (@faan779)

Zdjęcie przedstawia masę spienionej wody na chwilę przed tym, jak uderzyła z impetem w ścianę morza. Tymczasem niebo jakby jest nad nim otwarte, a promień białego światła prześwieca przez chmury.

Tracey, która większość czasu spędza na wybrzeżu, powiedziała, że ​​„najszczęśliwsza” jest nad morzem. Dodała: „Mam związek z morzem. „Uwielbiam oglądać fale i robić zdjęcia. Łączenie tych dwóch to moje wyobrażenie o niebie”.

źródło: SWNS

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Marcelina Ziętek wzięła sprawy w swoje ręce. Opublikowała w imieniu Piotra Żyły pewne ogłoszenie

Zerknij: Wyciekły kolejne maile ze skrzynki Michała Dworczyka. W tle oświadczenie majątkowe żony premiera Mateusza Morawieckiego