Jak podaje pomponik, znani bracia Rafał i Grzegorz zawierucha pojawić się mają w najnowszym odcinku programu demakijaż. Rafał zawierucha jest aktorem, natomiast Grzegorz zawierucha jest znanym kucharzem.

Ich dom pełen był wspaniałych wartości

Okazuje się, że rodzeństwo wychowywało się bardzo wyjątkowej rodzinie i atmosferze. Mało kto wiedział, że w domu państwa zawierucha oprócz dwóch braci Rafała i Grzegorza, wychowywały się także dwie siostry i aż 8 innych dzieci. okazuje się bowiem, że rodzice Rafała i Grzegorza postanowili założyć rodzinny dom dziecka.

Jak podają media, Grzegorz Zawierucha przez dłuższy czas przebywał w cieniu brata Rafała. Były właściciel remontowej firmy postanowił zająć się pasją do gotowania i w tej właśnie profesji odnalazł się idealnie. Talent do gotowania zawiódł Grzegorza do programu "MasterChef", gdzie zwyciężył ósmą edycję.

Rodzice panów i dwóch ich sióstr mieli w zwyczaju zapraszać dzieci z domu dziecka na święta, a z czasem zaczęły spędzać w domu Zawieruchów weekendy. Przyszedł jednak taki moment w życiu państwa Zawierucha, w którym wszyscy potomkowie opuścili domowe pielesze, a rodzicom samotność zajrzała w oczy. Dlatego też postanowili założyć rodzinny dom dziecka. Dzieci, które wcześniej odwiedzały ich w święta i weekendy, zamieszkały z nimi na dobre.

Rafał i Grzegorz Zawierucha wychowali się w domostwie pełnym miłości, troski, szacunku do ludzi, a przede wszystkim ich dom pełen był ludzi. To z rodzinnego domu gracia wynieśli szacunek do ludzi, do ciężkiej pracy i jej owoców.

O tym się mówi: Magdalena Ogórek wyznała, co lekarz jej powiedział o pochorobowych powikłaniach. "To nic miłego"

Zerknij: Długoterminowa pogoda na grudzień 2021 roku. Czy Boże Narodzenie będzie tym razem białe od śniegu