Nie ulega wątpliwości, że gdy chcemy obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym, trzeba w tę decyzję włożyć przede wszystkim coś bardzo osobistego i ważnego.

Jedni zachwycają swoich najbliższych pamięciąc o guście i upodobaniach - kupując w galerii handlowej, inni wykonają prezent własnoręcznie poświęcając na to znacznie więcej czasu i energii.

Niezwykły prezent ślubny

To taki właśnie prezent wykonany samodzielnie naładowany jest odpowiednią ilością pozytywnej energii przekazywanej obdarowanemu, jest to dar o tyle cenniejszy, że wykonując prezent ciągle myślimy o osobie, która go ma otrzymać. Po wielu latach upominek ma ogromną wartość sentymentalną, której nie sposób skonfrontować z jakąkolwiek kwotą pieniędzy.

Tego typu prezenty robi się właśnie osobom najbliższym, najbliższym przyjaciołom i komuś, kto bardzo dobrze zrozumie intencje obdarowującego. Niezależnie od tego, czy okazją do obdarowania jest jakieś święto, jubileusz, czy poważna zmiana w życiu/ prezent powinien być mocno spersonalizowany, a jego znaczenie i intencja w 100% zrozumiałe dla obdarowanego. Bardzo dobrze wie o tym znana polska restauratorka Magdalena Gessler, która swoją córkę i zięcia obdarowała z okazji ślubu namalowanym przez siebie obrazem.

Przedstawia on młodą parę umiejscowioną w górskich klimatach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

O tym się mówi: Sylwester Chęciński miał przed odejściem w planie poważną sprawę. Miał marzenie, ale nie zdążył go spełnić

Zerknij: Księżna Kate i książę William upublicznili tegoroczną kartkę świąteczną. Jeden szczegół wyjątkowo zwrócił uwagę ekspertów