Święta Bożego Narodzenia już niedługo, w związku z powyższym w wielu polskich rodzinach trwają już pieczołowite przygotowania do okresu bożonarodzeniowego.

Poczta Polska nie próżnuje

Jednym z ważnych elementów, jakie wiążą się Bożym Narodzeniem to wszelkiego rodzaju prezenty i upominki znajdowane pod choinką. W związku z powyższym wiele firm dostawczych ma w tym czasie pełne ręce roboty, a kurierzy nagle dostają skrzydeł dostarczając ludziom ich zamówienia i przesyłki.

Poczta Polska nie chce być gorsza, w związku z powyższym postanowiła ona już dawno rozpocząć intensywne przygotowania do zwiększonej obsługi paczek, przesyłek i klientów. Jak donosi "Super Express", zarząd Poczty Polskiej zdecydował, że już od 27 listopada przesyłki doręczane są również w soboty.

Powstała nawet lista polskich miast, w których możliwe jest otrzymanie przesyłki w weekend. Dla wielu zabieganych i zapracowanych Polaków dobrą wiadomością będzie również to, że kurierzy Poczty Polskiej w niedzielę 12 grudnia także będę dostarczać paczki w wybranych miastach.

Okazuje się, że tymi szczęściarzami mają być mieszkańcy Warszawy i miejscowości położonych w jej okolicy, na przykład Lesznowoli, Sochaczewa, Grodziska Mazowieckiego, czy Piaseczna.

O tym się mówi: Nowy produkt finansowy polecany przez rząd. Czy Urząd Skarbowy może nam oddać nawet 3 tysiące zł

Zerknij: Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony” opublikowała zdjęcie z nowym członkiem rodziny. Ten widok rozczulił internautów

Nie przegap: Jessica Mercedes pokazała jak wygląda jej mieszkanie. Te świąteczne ozdoby robią ogromne wrażenie