Jak podaje "Super Express", emocje po zakończeniu finał 8 sezonu programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" wciąż nieśmiało podrygują, gdyż uczestnicy będący kandydatami Kamili nie dają wciąż o sobie zapomnieć.

Kamila zareagowała na nagranie chłopaków umieszczone w sieci

Okazuje się bowiem, że kandydaci królowej pieczarek podjęli decyzję o spotkaniu i zamieszczeniu dość osobliwej wiadomości skierowanej do widzów programu "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że sama Kamila podjęła temat.

Jak wszyscy pamiętamy, królowa pieczarek Kamila z wielu bardzo ważnych dla siebie powodów nie była w stanie wybrać żadnego z kandydatów zaproszonych przez siebie na gospodarstwo.

źródło: YouTube/Rolnik szuka żony

Nawet pomoc jej najbliższych i szczere porady nie pomogły jej w dokonaniu wyboru. Finał programu emitowanego na antenie Telewizji Polskiej był jednym najbardziej oczekiwanych odcinków ósmego sezonu, gdyż wszyscy z wypiekami na twarzy czekali na zwroty akcji, rozwiązania różnych sytuacji i wypowiedź uczestników programu na temat zaistniałych w nim wydarzeń.

Nieczęsto się zdarza, że rywalizujący ze sobą kandydaciy o względy uczestnika pozostają po programie w dobrej relacji utrzymując kontakt. Tak się właśnie stało z Adamem i Jankiem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adam Dzieżyc (@adam_dziezyc)

Bardzo ciekawy filmik pojawił się na instagramowym profilu Adama, który stawał w konkury o względy Kamili. Wygląda na to, że nawiązał dość ciekawą relację z Jankiem, z którym najwyraźniej świetnie się bawią podczas wędrowania po Białymstoku - Siemanko, niespodzianka! Nie spodziewaliście się tego. Niestety to nie jest Tereska, jest Janeczek, najwspanialszy chłop pod słońcem - oznajmił Janek zapowiedziany na filmiku przez Adama.

Kamila zareagowała z humorem na nagranie, nazywając panów "śmieszkami", na co zareagowali internauci krtykując Kamilę za brak zdecydowanych kroków w programie. Najwyraźniej fani nie mogą jej darować odrzucenia tak fajnych panów.

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swojej przygodzie w mediach. Jest jedna rzecz, której nigdy by nie zrobiła

Zerknij: Pojawiły się najnowsze prognozy dotyczące waloryzacji rent i emerytur w 2022 roku. Czy seniorzy będą mieli powody do zadowolenia