Aktorka z Indii zwyciężyła w poniedziałkowy wieczór podczas transmisji z pokazu na żywo w izraelskim mieście Ejlat nad Morzem Czerwonym. Wygrała z 79 konkurentkami z różnych krajów.

Wyłoniono najpiękniejszą kobietę wszechświata

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zee Zest (@zeezest)

19-letnia Eloisa Jo-Hannah Seifer z Düsseldorfu wystartowała dla Niemiec. Modelka, która pracuje również jako aktorka, nie skomentowała jeszcze swojego zwycięstwa na Instagramie. W końcu 21-latka ma prawie 600 000 obserwujących na platformie mediów społecznościowych.

70. wybory „Miss Universe” rozpoczęły się o 3:00 rano czasu izraelskiego i miały być transmitowane na żywo w czasie największej oglądalności w amerykańskiej telewizji.

Kandydatka z Polski, 24-letnia Agata Wdowiak zaprezentowała się podczas konkursu fenomenalnie. Ta uzdolniona technicznie mieszkanka Łodzi kształci się obecnie na kierunku nanotechnologii. Do Izraela na konkurs Miss Universe poleciała już w pod koniec listopada, aby dopiąć tam na ostatni guzik wszelkie przygotowania.

Dla poprzedniczki Sandhu tytuł ten był krótką przyjemnością: dopiero w maju 26-letnia wówczas Andrea Meza z Chihuahua zdobyła tytuł „Miss Universe 2020” w amerykańskim stanie Floryda. Zawody zostały przełożone z powodu pandemii korony z poprzedniego roku.

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony". Odrzuceni przez Kamilę kandydaci zaskoczyli internautów. Ich przekaz nie pozostawia wątpliwości.

Zerknij: Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swojej przygodzie w mediach. Jest jedna rzecz, której nigdy by nie zrobiła