Jak przypomina portal "Lelum", w tym roku disco polowy zespół Bayer Full obchodzi 40 rocznicę swojej działalności muzycznej. Aby to uczcić, Telewizja Polska zdecydowała się na transmisję koncertu grupy Sławomira Świerzyńskiego. Widzowie nie kryli oburzenia. Co wywołało takie emocje?

Jubileuszowy koncert Bayer Full

Zespół Bayer Full obchodził 40. rocznicę powstania. Z tej okazji widzowie TVP2 mieli okazję obejrzeć specjalny koncert Sławomira Świerzyńskiego i jego grupy. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd muzyki disco polo, takich jak Marcin Miller z zespołu Boys, czy Shazza. Widzowie benefisu nie kryją jednak oburzenia.

Sławomir Świerzyński / YouTube:  Bayer Full
Sławomir Świerzyński / YouTube: Bayer Full
Sławomir Świerzyński / YouTube: Bayer Full

W sieci zaroiło się od komentarzy zarówno ze strony widzów, jak i internautów, którzy mieli wiele uwag do wydarzenia. W krytycznych uwagach możemy przeczytać między innymi, że Świerzyński nie powinien mieć możliwości pokazywania się w telewizji po tym, jak "oszukał swoich fanów i przywłaszczył sobie cudze piosenki". Ktoś inny dodał, że "jaka telewizja, taka gwiazda".

Znaleźli się jednak i tacy, którym koncert przypadł do gustu i poruszył. Jednym z bardzoej poruszających momentów był ten, kiedy na scenie pojawiła się wnuczka Sławomira Świerzyńskiego. Licząca sobie kilka lat Kalina wręczyła swojemu dziadkowi bukiet kwiatów i mocno go przytuliła.

Sławomir Świerzyński/YouTube @RMF FM
Sławomir Świerzyński/YouTube @RMF FM
Sławomir Świerzyński/YouTube @RMF24

Choć benefis zespołu Bayer Full odbył się w listopadzie tego roku, w telewizji można go było zobaczyć 12 grudnia o godzinie 20:00. Widowisko poprowadzili wspólnie Katarzyna Cichopek oraz Aleksander Sikorski.

Oglądaliście koncert zespołu Bayer Full? Co o nim sądzicie?

To też może cię zainteresować: Premier Mateusz Morawiecki uderza w decyzję Rafała Trzaskowskiego. Nie trzeba było długo czekać na zaskakującą odpowiedź prezydenta Warszawy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda na temat małżeństwa Lecha i Danuty Wałęsów ujrzała światło dzienne. To musiało być dla byłej pierwszej damy ogromnie trudne

O tym się mówi: Kontrowersyjny duchowny stanie przed sądem. Pozew złożyli rodzice oburzeni słowami księdza Natanka